Artykuł sponsorowany

Darex Dariusz Parchoniuk – kompleksowa obsługa w zakresie urządzeń dźwignicowych

Darex Dariusz Parchoniuk – kompleksowa obsługa w zakresie urządzeń dźwignicowych

Zakład Remontowo-Usługowy Darex Dariusz Parchoniuk oferuje kompleksową obsługę w zakresie urządzeń dźwignicowych. Doświadczona, profesjonalna firma specjalizuje się w konserwacji dźwignic, przeprowadza ich przeglądy, usuwa usterki i awarie oraz zajmuje się montażem maszyn. Przedsiębiorstwo kieruje swoją ofertę do Klientów indywidualnych i firm z województwa pomorskiego.

Czym są urządzenia dźwignicowe?

Urządzenia dźwignicowe, znane również jako dźwignice, stanowią grupę urządzeń dźwigowo-transportowych, które wykorzystywane są w celu przemieszczania ładunków, a także ludzi oraz zwięrząt. Dźwignice nadają się zarówno do pionowego, jak i poziomego przemieszczania obiektów w ruchu przerywanym i zdolne są jedynie do transportu na niewielkie odległości. Zastosowanie urządzeń dźwignicowych obejmuje wiele dziedzin przemysłu. Często używa się ich do przeprowadzenia zróżnicowanych robót budowlanych oraz prac remontowych. Wśród dźwignic wyróżnić można m.in. różnego rodzaju suwnice, dźwigniki, podnośniki, wciągarki i wciągniki oraz żurawie.

Naprawy dźwignic

Dźwignice to wytrzymałe urządzenia, jednak ekspozycja na niesprzyjające czynniki pogodowe i przeciążenia, może powodować różne usterki i awarie maszyn. Powstałe uszkodzenia mogą nie tylko zaburzać tryb pracy, ale także stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia. Zakład Remontowo-Usługowy Darex Dariusz Parchoniuk oferuje naprawy urządzeń dźwignicowych takich jak suwnice standardowe, technologiczne, jednodźwigarowe, dwudźwigarowe, natorowe, bramowe i konsolowe, dźwigniki, podnośniki, wciągniki, wciągarki, podesty burtowe, żurawie przenośne, żurawiki oraz wózki widłowe. Firma zajmuje się również naprawami udźwigowionych stanowisk pracy i techniki napędowej. Jak informuje specjalista z zakładu Darex:

Nasza firma świadczy usługi na najwyższym poziomie i gwarantuje rzetelną oraz sprawną realizację zleceń. Zapewniamy fachowe doradztwo i atrakcyjne ceny oraz rabaty dla stałych Klientów.

Serwis maszyn

Aby zapobiec niechcianym i niebezpiecznym usterkom i awariom urządzeń dźwignicowych, należy dbać o ich regularne przeglądy oraz prawidłową konserwację. Firma Darex Dariusz Parchoniuk przeprowadza kompleksowe przeglądy suwnic jedno- i dwudźwigarowych, wciągarek i wciągników oraz żurawików. Specjaliści zajmują się konserwacją różnych urządzeń dźwignicowych, m.in. suwnic, żurawi, wciągarek i wciągników. Ponadto, przedsiębiorstwo prowadzi montaż wszystkich urządzeń dźwignicowych, wykonuje pomiary elektryczne ochronne i przygotowuje urządzenia do badań dozorowych UD.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz