Materiał Partnera

DANUSIA - Usługi Turystyczno Rekreacyjne, Danuta Ramiączek

DANUSIA - Usługi Turystyczno Rekreacyjne, Danuta Ramiączek

Uwielbiasz odwiedzać nowe zakątki naszego kraju i zastanawiasz się, gdzie wybrać się w kolejną podróż? Chętnie poprowadzę Cię malowniczymi szlakami turystycznymi województwa świętokrzyskiego. Nazywam się Danuta Ramiączek i jako firma DANUSIA - Usługi Turystyczno Rekreacyjne od wielu lat pełnię funkcję licencjonowanego przewodnika na terenie Świętokrzyskiego. Sprawdź, dlaczego warto zwierzyć ten region.

Co warto zobaczyć w województwie świętokrzyskim?

Województwo świętokrzyskie każdego roku przyciąga wielu turystów. Czyste powietrze, zalesienie, wijące się rzeki i strumienie, a także wiele bytujących tu gatunków zwierząt sprawiają, że jest to niezwykle atrakcyjne miejsce, które warto odwiedzić. Górskie szlaki każdego roku odwiedzane są przez wielu Polaków i zagranicznych turystów. W Świętokrzyskim znajduje się również wiele zabytków - kościołów, zamków, pałaców, kapliczek – a także ciekawe muzea. Same Góry Świętokrzyskie to z kolei najstarsze góry w Polsce. Stanowią one część Wyżyny Kielecko-Sandomierskiej, a ich centralną częścią jest Świętokrzyski Park Narodowy.

Ze względu na liczną ilość atrakcji turystycznych wiele osób wybiera ten kierunek na wakacyjny wyjazd. Najprzyjemniejszą formą zwiedzania Świętokrzyskiego jest skorzystanie z usług przewodnika. Jako firma DANUSIA od lat świadczę usługi turystyczno-rekreacyjne, w tym oprowadzanie turystów po największych atrakcjach tego regionu. Mam wieloletnie doświadczenie w organizacji wycieczek, a piesze wędrówki to moja prawdziwa pasja. Od wielu lat prowadzę bloga turystycznego, gdzie opisuję atrakcje województwa świętokrzyskiego – serdecznie zapraszam do lektury!

Danuta Ramiączek – przewodnik świętokrzyski

Nazywam się Danuta Ramiączek i jestem właścicielką firmy DANUSIA – Usługi Turystyczno Rekreacyjne, a także licencjonowaną przewodniczką świętokrzyską, pilotem wycieczek oraz instruktorką ochrony przyrody. Organizacją i oprowadzaniem wycieczek zajmuję się już od 1999 roku. Działam na terenie całego województwa świętokrzyskiego, w tym w Sandomierzu, na terenie Ponidzia, w Górach Świętokrzyskich, Kielcach i wielu innych miejscach. Województwo świętokrzyskie znam jak nikt inny, a oprowadzanie po jego malowniczych zakątkach i zdradzanie największych sekretów tych okolic to moja ogromna pasja, w którą włożyłam swoje serce. Jeśli planujesz odwiedzić Świętokrzyskie, chętnie oprowadzę Cię i opowiem o tym regionie.

Jako firma DANUSIA – Usługi Turystyczno Rekreacyjne zajmuję się organizacją wycieczek szkolnych, wyjazdów dla zakładów pracy, oprowadzaniem osób indywidualnych, grup osób niepełnosprawnych i grup pielgrzymkowych. W zakres oferowanych przez moją firmę usług turystyczno-rekreacyjnych wchodzi również ułożenie programu wycieczki, kalkulacja kosztów, rezerwacja wstępów, rezerwacja noclegów, a także zapewnienie klientom wyżywienia. Zapewniam, że zadbam o wszystko, abyś mógł cieszyć się wyjazdem bez żadnych trosk.

Ponadto oferuję też organizację warsztatów, gier terenowych i miejskich, kuligów oraz ognisk. Chętnie zorganizuję dla Twojej grupy także wycieczki NORDIC WALKING i nocne zwiedzanie miast. Zachęcam do kontaktu!

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz