Materiał Partnera

Czym jest monitoring od firmy ASD Systemy Zabezpieczeń?

Czym jest monitoring od firmy ASD Systemy Zabezpieczeń?

Monitoring powinien być w każdym domu, ponieważ zapewnia bezpieczeństwo domownikom. Zainstalowane kamery wewnątrz i wokół budynku, rejestrują obraz, umożliwiając podgląd tego, co aktualnie się dzieje na terenie obiektu. Będąc w pracy czy na wakacjach, mamy pełną kontrolę, co jest bardzo ważne. Firma ASD Systemy Zabezpieczeń pomoże nam w doborze sprzętu IP, dzięki czemu będzie w pełni funkcjonalny.

Jakie jest zastosowanie kamer IP z firmy ASD Systemy Zabezpieczeń?

Monitoring nie jest dziś nowością, bo od lat funkcjonuje w Polsce i doskonale się sprawdza. Umożliwia kontrolę tego, co aktualnie dzieje się na terenie budynku oraz na jego terenie. A to za sprawą m.in. nowoczesnych kamer IP z firmy ASD Systemy Zabezpieczeń, które rejestrują obraz i dźwięk, współpracując z komputerem osobistym. Nowoczesne rozwiązanie stosowane jest w celu kontrolowania miejsc narażonych na włamania czy inne zagrożenie, co umożliwia natychmiastową reakcję. Jest możliwość przeglądania obrazu i zarządzanie sprzętem, kierując go na wybrane miejsce obiektu. Sterowanie odbywa się za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub aplikacji na telefon. 

Tego typu urządzenia instalowane są w bankach, firmach, instytucjach, przestrzeni publicznej, ale również w budynkach prywatnych – mówi ekspert.

Dlaczego warto mieć monitoring w domu?

Monitoring w domu oparty o kamery IP jest jak najbardziej pożądany. Zapewnia spokój i podnosi poziom bezpieczeństwa domowników. Zapobiega kradzieżom, gdyż złodzieje omijają budynki, gdzie są zamontowane kamery. Kolejną zaletą jest możliwość sprawdzenia, co robi dziecko po powrocie ze szkoły, czy skontrolowanie opiekunki, która jest zatrudniona do opieki nad osobą starszą. Wystarczy posiadać smartfon z aplikacją mobilną, by z łatwością weryfikować każdą sytuację. Monitoring z firmy ASD Systemy Zabezpieczeń sprawdza się podczas wyjazdów na wakacje. Pozwala także zdalnie sterować oświetleniem, co dla włamywaczy jest informacją, że właściciel jest w domu. Nie ma potrzeby angażowania nikogo z rodziny czy sąsiada, by zajrzał od czasu do czasu.

Opracowanie:
Łódź, Zagajnikowa 39
tel. 42 656 43 05
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz