Materiał Partnera

Czy warto kupić szafę do zabudowy wnęk?

Czy warto kupić szafę do zabudowy wnęk?

Funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni w domu jest bardzo ważne. Szczególnie, jeżeli metraż naszego mieszkania nie jest zbyt duży i chcielibyśmy z pomysłem wykorzystać każdy centymetr powierzchni. Jednym z rozwiązań, które możemy wykorzystać, są szafy do zabudowy wnęk. Gdzie można je zamówić i jakie są zalety takiego mebla? Sprawdź, jeśli właśnie aranżujesz wnętrza albo zastanawiasz się nad remontem swojego gniazdka.

 Szafy do zabudowy wnęk - ogólna charakterystyka

Szafy wnękowe są najwygodniejszym miejscem do przechowywania ubrań, jeżeli nasze mieszkanie ma niewielką powierzchnię. Mogą stanąć w kącie sypialni, przedpokoju albo salonu, stanowiąc ciekawy dodatek wystroju wnętrza. Zwykle są wyposażone w praktyczne drzwi przesuwne, które ułatwiają ich otwieranie i nie wymagają pozostawiania przestrzeni np. między szafą a łóżkiem. Takie szafy dają możliwość dowolnego dopasowania ilości półek, szuflad oraz drążków. Zawsze prasujesz swoje ubrania? Zamiast półek, wybierz jeden drążek więcej. Rób tak, aby było ci jak najwygodniej. Skorzystaj z możliwości indywidualnego dostosowania szafy do swoich potrzeb. Dzięki temu będziesz zadowolony z jej użytkowania.

 Zalety szafy wnękowej

Dlaczego warto zainwestować w szafę do zabudowy wnęk i zamówić mebel na wymiar? Korzyści jest wiele, a najważniejsze zalety szaf wnękowych to:

  • Idealne dopasowanie do wnęki,
  • Dużo przestrzeni do przechowywania ubrań i innych przedmiotów codziennego użytku. Lepiej wykorzystują dostępną powierzchnię niż szafy wolnostojące, które też zajmują więcej miejsca,
  • Wygląd pasujący do aranżacji wnętrza,
  • Wysoka jakość szafy,
  • Różne warianty zamknięcia, w tym praktyczne drzwi przesuwne.

Warto zastanowić się nad szafą wnękową z lustrem. Takie rozwiązanie jest jeszcze bardziej praktyczne. Wyjmując rano ubrania, możemy od razu je przymierzyć i sprawdzić, jak wyglądamy. Jeśli nie czujemy się dobrze w wybranym komplecie, od razu go zmieniamy, nie marnując czasu na ocenianie swojego wyglądu w łazience. Ponadto, lustro optycznie powiększa pomieszczenie, co jest doskonałym np. w ciasnym przedpokoju. Będzie wyglądać na bardziej przestronny, a my będziemy czuć się znacznie bardziej komfortowo.

 Szafa na wymiar tylko u profesjonalnych producentów mebli

Gdzie zamówić szafę na wymiar? Najlepsze szafy do zabudowy wnęk znajdziemy u profesjonalnych producentów, zajmujących się projektowaniem i wykonywaniem mebli zgodnych z zamówieniem klienta. Możemy decydować o ich wielkości i jakości materiałów, z których są wykonane. Nie oszczędzaj - szafa ma być nie tylko funkcjonalna, ale również elegancka i solidna, przecież korzystasz z niej na co dzień. Ekspert z  firmy ADMEBEL z Hermanowa, będącej jednym z wykonawców mebli na wymiar, przedstawia najważniejsze zalety współpracy z profesjonalistami: Klient, który wybiera sprawdzone, doświadczone firmy, otrzyma produkt, którego się spodziewał. Finalny efekt będzie w 100% odpowiadać wcześniejszym uzgodnieniom. Dokładny pomiar oraz montaż mebli pozwala osiągnąć oczekiwany rezultat i wkomponować szafę w aranżację wnętrza.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz