Materiał Partnera

Czy warto kupić pokrowce samochodowe? Jeśli tak, to jakie?

Czy warto kupić pokrowce samochodowe? Jeśli tak, to jakie?

Czy warto zaopatrzyć się w pokrowce samochodowe? Zdecydowanie tak. Te niepozorne przedmioty są w stanie ułatwić życie niejednemu właścicielowi czterech kółek, zwłaszcza jeśli posiada on małe dzieci lub zwierzęta. Pokrowce samochodowe można kupić w bardzo różnych cenach, zależy to od tego, czy potrzebujesz kompletu szytego na miarę na wszystkie siedzenia, czy chcesz chwilowo zabezpieczyć jeden z foteli ochronnym pokrowcem uniwersalnym. Zróżnicowana oferta i liczne zalety zachęcają do wypróbowania tych praktycznych przedmiotów.

Pokrowce ochronne na fotele samochodowe

Ogromną zaletą pokrowców ochronnych na fotele jest możliwość utrzymania tapicerki w czystości. W przypadku zabrudzenia wystarczy zdjąć pokrowiec i uprać go w pralce. Dzięki temu nie będziesz musiał tak często czyścić tapicerki, zwiększysz jej trwałość, co wpłynie na walory estetyczne, a w przypadku sprzedaży auta - na jego wyższą wartość. Dodatkowym atutem pokrowców ochronnych jest proste i szybkie zakładanie, wystarczy dosłownie minuta i fotel jest osłonięty.

Pokrowce na koła zapasowe

Pokrowce na koła zapasowe to kolejne praktyczne przedmioty. Dzięki nim zabezpieczysz wymienione opony przed zabrudzeniem i działaniem szkodliwych czynników. Warto mieć taki pokrowiec założony na koło zapasowe. Jeśli w podróży złapiesz gumę, brudne koło włożysz do pokrowca i bagażnik pozostanie czysty. Jednym z najlepszych materiałów na pokrowce do kół do aut terenowych jest wodoodporna skóra ekologiczna - niezwykle trwała i łatwa w czyszczeniu. Do kół przewożonych wewnątrz samochodu polecamy pokrowce z kodury lub włókniny technicznej.

Osłony na szyby samochodowe

Zapewne każdy z nas wie, jak mało komfortowa jest jazda autem, które wcześniej stało w nasłonecznionym miejscu. Ani kierowca, ani pasażerowie nie czują się wtedy dobrze, a problem jest tym większy, jeśli w samochodzie nie ma klimatyzacji. Jest jednak prosty sposób, aby zmniejszyć problem nagrzewania się pojazdu. Wystarczy kupić odpowiednie osłony na szyby samochodowe.

Maty do przewozu zwierząt

Mata do przewozu zwierząt to również bardzo praktyczny rodzaj pokrowców. Zwierzęta domowe dają nam dużo radości, czasem jednak również dodatkowej pracy, takiej jak usuwanie sierści lub czyszczenie zabrudzeń. W tym wypadku niezwykle praktycznym rozwiązaniem są specjalne maty. Ich zastosowanie zredukuje do minimum ryzyko zabrudzeń samochodu, np. z brudnych łapek zwierzaka lub liniejącej sierści.

Maty ochronne do bagażnika

Kolejnym produktem, na który warto zwrócić uwagę, jest mata ochronna do bagażnika. Odporna na ścieranie, trwała i łatwa do utrzymania w czystości ułatwi ci transport najróżniejszych produktów i ochroni bagażnik przed potencjalnym zabrudzeniem.

Ochraniacze foteli samochodowych

Kto ma dzieci, ten wie jak małe nóżki potrafią pobrudzić bucikami tył fotela kierowcy lub pasażera. Sposobem na pozbycie się tego problemu jest zakup ochraniacza na tył fotela. Taka osłona może być wykonana z wysokoprzezroczystej folii lub materiału równie łatwego w czyszczeniu. Dodatkowe kieszonki uprzyjemnią podróż i pomogą utrzymać porządek we wnętrzu auta.

Gdzie kupisz samochodowe pokrowce ochronne?

Różnorodne pokrowce ochronne przydatne w samochodzie możesz kupić chociażby w firmie Magpol S.Stój. Produkty są trwałe, estetyczne i w atrakcyjnych cenach. Oprócz tego w ofercie firmy znajdziemy inne produkty, np.: artykuły biurowe, opakowania z folii, wszywki tekstylne, materiały do pakowania, a także usługi szycia z materiałów technicznych, czy też usługi cięcia i krojenia materiałów technicznych, odzieżowych i futer sztucznych.

Opracowanie:
Radom, Strycharska 2c
tel. 48 331 34 41
Oceń artykuł (2)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz