Materiał Partnera

Czy warto farbować brwi henną?

Czy warto farbować brwi henną?

Farbowanie brwi henną ma wiele zalet, które przekonują dużą ilość kobiet. Henna sprawia, że spojrzenie nabiera charakteru. magiczny kosmetyk uwydatnia brwi na długi czas oraz poprawia ich kształt. To chyba oczywiste, że lepiej wybrać się do salonu kosmetycznego, niż kupować hennę i samodzielnie farbować nią brwi. Pytanie jednak brzmi, czy w ogóle warto? Przekonaj się!

Trwałość

Trwałość jest bardzo ważną cechą henny, dzięki której wiele kobiet się na to decyduje. Henna zapewnia długotrwały efekt. Koloryzuje nasze brwi na około dwa tygodnie, w zależności od tego, jak dużą ilość henny nałożymy na nasze brwi. Henna zmywa się stopniowo, zatem nie musisz poświęcać swoim brwiom zbyt wiele uwagi podczas tych dwóch tygodni. Pomimo tego, że henna na brwiach trzyma się przez tak długi czas, prezentuje się delikatnie i naturalnie. Efekt nie jest przesadzony.


Czas i koszt

Wykonanie tego zabiegu wcale nie zajmuje zbyt dużo czasu, ponieważ trwa to około 20 minut, przy czym przez 5-10 minut musimy trzymać hennę na naszych brwiach. Wybranie się do salonu kosmetycznego również nie zrujnuje naszego portfela, ponieważ w większości salonów cena zabiegu nie przekracza 30 złotych. Jeśli jednak zdecydujemy się na samodzielne nałożenie henny, będziemy musieli kupić hennę, której koszt wynosi około 15 złotych, zatem dopłacając te 10, czy nawet 15 złotych w salonie kosmetycznym, wcale nie stracimy dużo, a za to będziemy mieć pewność, że henna zostanie odpowiednio i równo nałożona, przez osobę, która się na tym zna. Najlepszą opcją jest wybranie się do profesjonalnego salonu, np. W Nails Studio Wioleta Jędrzejczak, w którego ofercie znajdziemy m.in. hennę brwi z regulacją.

Oszczędność czasu

Jak wiadomo, największą zaletą farbowania brwi henną jest fakt, że pozwala nam to na zaoszczędzenie garstki czasu każdego dnia. Wiele kobiet ma brwi mało widoczne, nie za gęste, przerzedzone bądź za jasne. Codzienne malowanie brwi potrafi nie tylko męczyć, ale czasem zabierać bardzo cenny czas, który można przecież poświęcić na coś innego, ważniejszego. Chyba każda kobieta była już w takiej sytuacji, że zaspała, w wyniku czego musiała się malować na szybko, przez co makijaż był niedokładny i niesatysfakcjonujący, a humor zły. Jeśli i Tobie zdarzają się takie sytuacje, henna może Ci pomóc. Zdecydowanie warto farbować nią brwi, jednak należy pamiętać o odpowiedniej jej aplikacji. Jeśli wszystko zostanie zrobione poprawnie, nie powinno być żadnego problemu, dlatego najlepszą opcją jest wybranie się do salonu kosmetycznego, który dokona tego zabiegu w poprawny sposób.

Opracowanie:
Warzymice, Dębowa 7A
tel. 500 348 070
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz