Artykuł sponsorowany

Czy można wyleczyć traumy z poprzedniej inkarnacji?

Czy można wyleczyć traumy z poprzedniej inkarnacji?

Często zdarza się, że nie znamy przyczyny swoich problemów, takich jak blokady, dyskomfort, brak samoakceptacji czy problemy komunikacyjne. Mimo że utrudniają one codzienne funkcjonowanie, nikt nie jest w stanie wskazać wydarzenia z przeszłości, które mogłoby wywołać tego typu zachowania. Prawda bywa szokująca, ponieważ okazuje się, że przyczyna może leżeć w traumach z poprzedniej inkarnacji. Wyzbyć się ich można z wykorzystaniem Metody Odpinania. Dowiedz się o tym więcej, czytając poniższy artykuł.

Jak traumy z poprzedniej inkarnacji wpływają na życie?

Znanych jest wiele przypadków osób, które pamiętały pojedyncze wydarzenia lub nawet całe okresy ze swojej poprzednich inkarnacji. Jednak są osoby, którym z wcześniejszych wcieleń zostały tylko blokady i traumy trudne do wyjaśnienia i zlikwidowania. Dlatego warto uświadomić sobie, że człowiek to nie tylko ciało, lecz przede wszystkim dusza i podświadomość. To właśnie tam znajdują blokady i dyskomforty, które wyleczyć można na przykład Metodą Odpinania. Okazuje się, że traumy z poprzednich inkarnacji najczęściej obniżają jakość życia poprzez problemy z poczuciem własnej wartości, ze zdrowiem lub pieniędzmi. Wskazać można też przypadki osób, u których poprzednia inkarnacja spowodowała problemy ze zdrowiem psychicznym lub fizycznym. Istnieją ludzie, którym stale towarzyszy uczucie zaniepokojenia lub stresu. Sprawa jest o tyle ciekawa, że zazwyczaj emocje te nie są wywołane niczym konkretnym. Niektóre osoby borykają się z lękiem na przykład przed wysokością, pająkami czy określonymi okolicznościami, nawet nie zdając sobie sprawy z tego, że są więźniami blokad spowodowanych doświadczeniami z poprzedniej inkarnacji.

Czy można wygrać z traumami z poprzedniej inkarnacji?

Życie, będące największym darem dla człowieka, jest tylko epizodem dla jego duszy, która istnieje ze swoimi doświadczeniami. Ich skutków rzutujących na codzienne funkcjonowanie można się wyzbyć poprzez Metodę Odpinania oferowaną przez Małgorzatę Wołukanis. Polega ona na demontażu skupisk negatywnych myśli i emocji oraz uwalnianiu ich ze swojego wnętrza. Co więcej, okazuje się, że jest to metoda niemal uniwersalna. Przyczyna prawie każdego zaburzenia leży w ludzkim wnętrzu, a więc można się od niego uwolnić, o ile się wie, co i jak należy robić. Metoda Odpinania daje niezależność i poczucie zaopiekowania w naszym stale zmieniającym się świecie. Według Małgorzaty Wołukanis czas mistrzów skończył się. Teraz każdy samodzielnie powinien stać się Mistrzem swojego życia ucząc się jak jesteśmy na prawdę zbudowani i jak poradzić sobie w każdej życiowej sytuacji. Życie jest zbyt krótkie na borykanie się z traumami, których można się wyzbyć.

Opracowanie:
Wyszków, Targowa 19
tel. 601 918 035
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz