Artykuł sponsorowany

Czapki z nadrukiem – wysoka jakość i potencjał promocyjny produktów od Paar Haft & Sitodruk

 Czapki z nadrukiem – wysoka jakość i potencjał promocyjny produktów od Paar Haft & Sitodruk

Czapki, zarówno zimowe, jak i letnie, to obecnie jeden z tych elementów garderoby, który coraz częściej, oprócz ochrony przed słońcem, zimnem lub niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, pełni także ważną rolę w działaniach promocyjnych wielu firm. Warto jednak pamiętać, że czapki reklamowe to dość zróżnicowana grupa produktów, a co za tym idzie ich zakup warto realizować w wyspecjalizowanych firmach, takich jak Paar Haft & Sitodruk, oferujących sprzedaż czapek wraz z wykonywaniem na nich wysokiej jakości nadruków.

Czapki reklamowe od Paar Haft & Sitodruk a promocja firmy

Rynek gadżetów promujących firmy cechuje ogromna różnorodność. Nie da się jednak ukryć, że jednym z popularniejszych elementów promocji jest odzież, gdzie na szczególną uwagę, obok koszulek z nadrukami, warto zwrócić na czapki reklamowe, oferowane przez firmę Paar Haft & Sitodruk. Wynika to z faktu, że jak mówi zatrudniony tam ekspert –

Czapki z nadrukiem to doskonały element promowania firmy. Mogą je bowiem nosić pracownicy, ale mogą się też one stać doskonałym prezentem dla kontrahentów lub partnerów biznesowych. Szeroka oferta tego typu produktów sprawia, że każda z firm zainteresowanych tą formą promocji, bez problemu znajdzie u nas czapki, które dopasuje do swoich potrzeb oraz pory roku. Wynika to z faktu, że w naszej ofercie dostępne są zarówno czapki z daszkiem (na słoneczne dni), jak i cieplejsze czapki z nadrukiem, doskonałe na jesienne i zimowe dni.

Nadruk na czapce – jakie informacje warto tam umieścić?

Zamówienie czapek reklamowych z nadrukami w firmie Paar Haft & Sitodruk, to doskonały pomysł, dający sporo możliwości wyróżnienia swojej działalności. Niemniej jednak każdy inwestor powinien dobrze przemyśleć dobór odpowiednich informacji, które miałyby pojawić się na wybranym nakryciu głowy. Należy bowiem pamiętać, że czapki to niezwykle wdzięczny nośnik informacji, który jednak oferuje stosunkowo niewielką (w porównaniu z kurtkami lub koszulkami) powierzchnię reklamową. Stąd też czapki mają dość mocno sprecyzowane miejsca, gdzie można umieścić nadruk, a to wiąże się również z jego wymiarami. Dlatego też w firmie Paar Haft & Sitodruk najczęściej zamawiane są czapki z logo lub znakiem kojarzonym z daną firmą, co nie stoi jednak na przeszkodzie, aby na tego typu produktach pojawiały się także slogany reklamowe, motto firmy lub krótkie teksty, bądź dane teleadresowe.

Metody znakowania wyrobów tekstylnych, stosowane w firmie Paar Haft & Sitodruk

Zdobienie wyrobów tekstylnych, w tym także czapek, to dość wymagający proces, który w poszczególnych przypadkach wymaga od fachowców z Paar Haft & Sitodruk doboru odpowiedniej technologii znakowania. Warto zatem pamiętać, że nanoszenie nadruków na czapki może być wykonane:

  • haftem komputerowym – który jest trwały, niespieralny i pozwala na osiągnięcie ciekawych efektów wizualnych, przy czym warto postawić tu na nadruki mniej skomplikowane,

  • termotransferem – grafika nanoszona jest na czapki przy pomocy specjalnej prasy. Ta metoda sprawdzi się przede wszystkim w przypadku bawełnianych czapek, o gładkiej strukturze bez szwów,

  • sitodrukiem – gdzie najważniejszą rolę odgrywa sito, dzięki któremu możliwe jest stworzenie konkretnego wzoru oraz późniejsze przeniesienie go na wybrany materiał drukarski, np. na czapkę,

  • sublimacją – doskonale sprawdzi się przy jaśniejszych kolorach i przy materiałach z zawartością poliestru. Umożliwia ona uzyskanie trwałych i wyrazistych nadruków, nawet na stosunkowo nierównych powierzchniach (np. w okolicach szwów, zagięć, itp.).

Aby czapka dobrze spełniała swoją rolę, zarówno jako element garderoby, jak i jako gadżet reklamowy, powinna być dobrana do pory roku i specyfiki firmy. Powinna być także wykonana z dobrej jakości materiałów, zaś sam nadruk musi być odpowiednio zaprojektowany i wykonany przez profesjonalistów, przy użyciu właściwej metody nanoszenia nadruku. Dlatego też w poszukiwaniu tego typu produktów warto skorzystać z oferty firmy Paar Haft & Sitodruk, która od wielu lat zajmuje się profesjonalnym drukowaniem na tkaninach, gdzie ich nadruki wyróżniają się trwałością, bogatą paletą kolorystyczną oraz niezwykłą precyzją widoczną przy najdrobniejszych nawet detalach.

Opracowanie:
Piaseczno, Chyliczkowska 24
tel. 22 756 81 85
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz