Materiał Partnera

Co warto wiedzieć o dorabianiu kluczy? – Firma Mony-I PHU

Co warto wiedzieć o dorabianiu kluczy? – Firma Mony-I PHU

Dorobienie kluczy pomaga zaoszczędzić dużo czasu w sytuacjach awaryjnych. Wystarczy bowiem chwila nieuwagi, aby doszło do zgubienia klucza. Dlatego warto mieć przy sobie dodatkowy komplet. Co warto wiedzieć na temat dorabiania kluczy? Czy zawsze jest to możliwe? Tego dowiemy się w poniższym artykule oraz zapoznamy się z ofertą firmy Mony-I PHU z Warszawy, która zajmuje się właśnie tego typu usługami. Miłej lektury!

Jak wygląda proces dorabiania kluczy?

Zapewne wiele osób miało kiedyś do czynienia z sytuacją, w której koniecznością było dorobienie klucza. Przyczyn tego zjawiska jest wiele – utrata lub zniszczenie klucza, czy zwiększenie liczby użytkowników korzystających z lokalu. Niezależnie od tego, dlaczego decydujemy się na duplikat, zawsze musimy udać się do ślusarza. Jeśli chodzi o tego typu usługi, to dobrą opinią cieszy się firma Mony-I PHU z Warszawy. Przedsiębiorstwo działa w branży już od prawie dekady i oferuje szybkie i komfortowe dorabianie kluczy. Są to klucze do drzwi wejściowych, kłódek, a także samochodów. Jak zatem przebiega cały proces kopiowania? Wykonanie duplikatu polega na odwzorowaniu oryginału w specjalnym materiale – tak zwanej surówce. Czynność ta odbywa się mechaniczne przy użyciu odpowiedniego sprzętu. Końcowym etapem jest precyzyjne oszlifowanie klucza, aby pozbyć się pozostałości, z którymi nie poradziło sobie urządzenie. Nie jest to jednak takie proste zadanie, dlatego wykonanie tego typu usług należy zlecić doświadczonej firmie.

Czy zawsze można dorobić klucze?

Najlepsze firmy ślusarskie są w stanie dorobić niemal wszystkie typy kluczy, jakie mamy w obiegu – również tych nietypowych. Niektóre modele bowiem bardzo różnią się od tych wytwarzanych przed laty, dlatego nie ma możliwości dorobienia ich maszynowo. Jednak firma Mony-I PHU Marka Monardta jest w stanie podjąć się tego zadania. Przedsiębiorstwo oferuje również wykonanie kluczy na podstawie zamka. Jest to świetna opcja w przypadku zgubienia jednego kompletu. Pamiętajmy jednak, że jest to bardziej skomplikowany proces, który wymaga odpowiednich umiejętności. Dlatego warto zlecić go właśnie tak doświadczonej firmie jak Mony-I PHU z Warszawy. Specjaliści oferują także serwis stolarki drzwiowej obejmujący m.in.: regulację konstrukcji, a także wymianę uszczelek, okuć i okładzin.

Opracowanie:
Warszawa, Gotarda 16
tel. 502 866 034
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz