Artykuł sponsorowany

Co warto wiedzieć na temat ubezpieczeń na mieszkanie?

Co warto wiedzieć na temat ubezpieczeń na mieszkanie?

Dzisiejsze umowy z towarzystwami ubezpieczeniowymi są bardzo elastycznie konstruowane i dopasowywane do potrzeb danego klienta. Istotne jest jednak wykorzystywanie wiedzy i doświadczenia agenta ubezpieczeniowego. To wszystko ma pomóc w odpowiedniej analizie potrzeb klienta, żeby oferta była faktycznie dopasowana do Jego potrzeb. Właśnie od takiej rozmowy powinna się rozpoczynam każda rozmowa z klientem na temat ubezpieczenia.

Jeden z rodzajów ubezpieczeń majątkowych

Zasady dotyczące ubezpieczeń na mieszkanie są konstruowane na podstawie ogólnych wyznaczników związanych z ubezpieczeniami majątkowymi. Te bowiem dzielą się na wiele różnych, wąsko określonych rodzajów: ubezpieczenia domów, ubezpieczenia samochodu, biżuterii, budynku gospodarczego, altanki, domków letniskowych, sprzętu elektronicznego, czy wyposażenia danego obiektu. Warto, aby nasza umowa dotycząca ubezpieczenia mieszkania, nie obejmowała tylko samego lokalu, ale także jego wyposażenie, czy przydzielonego do niego garażu, piwnicy oraz pomieszczenia gospodarczego.

Elastyczne warunki na Twoich zasadach!

Wielokrotnie można spotkać się z niezadowoleniem klientów różnych – nawet znanych i cenionych – towarzystw ubezpieczeniowych, co do wysokości uzyskanych świadczeń po konkretnej szkodzie. Niestety wielokrotnie nasze roszczenia nie mają żadnych podstaw prawnych, co związane jest z podpisanej takiej, a nie innej umowy. Aby uniknąć błędów, rozczarowania i przede wszystkim niskich zwrotów w sytuacji np. zalania mieszkania, należy podejmować współpracę z dobrymi negocjatorami. Są nimi eksperci zwani agentami ubezpieczeniowymi. Osoby poszukujące dobrych specjalistów z Bytomia i okolic, powinni zgłosić się do firmy Ubezpieczenia Taktotu Małgorzata Więckowska, która zajmuje się ubezpieczeniami majątkowymi, komunikacyjnymi, rolnymi, pracowniczymi, turystycznymi, czy też polisami na życie. 

Ubezpieczenie na mieszkanie – od jakich szkód?

Szerokie umowy ubezpieczeniowe na mieszkanie i jego wyposażenie powinny przyznawać odpowiedniej wysokości świadczenia w przypadku: zalania mieszkania przez sąsiada, zalania mieszkania sąsiadowi, uszkodzenia konstrukcji budynku, kradzieży wyposażenia domu, włamania (zniszczenia drzwi itd.), pożaru, czy też innego rodzaju uszkodzeń. Dzisiaj dobre umowy przynoszą zwrot pieniędzy za całkowitą szkodę tak, aby klient towarzystwa ubezpieczeniowego nie był stratny.

Pamiętaj! Masz prawo do dobrego ubezpieczenia. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz to co dla Ciebie najlepsze. Dobre ubezpieczenie to gwarancja spokoju.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz