Materiał Partnera

Co powinno znaleźć się w Twojej pasmanterii?

Co powinno znaleźć się w Twojej pasmanterii?

Założenie pasmanterii to w dzisiejszych czasach coraz lepszy pomysł na biznes. Coraz więcej osób interesuje się bowiem rękodziełem, a domowe szycie, robienie na drutach czy wykonywanie sutaszowej biżuterii są przez wiele osób postrzegane jako doskonały sposób na relaks. Sprawdź, jakie rzeczy powinny znaleźć się na wyposażeniu pasmanterii, a o których nie każdy pamięta!

Zadbaj o dobre zaopatrzenie

Dobrze zaopatrzona pasmanteria, czy to stacjonarna, czy działająca jako sklep internetowy, zawsze przyciągnie wielu klientów. Warto przy zaopatrzeniu pasmanterii nie skupiać się tylko na jednej grupie klientów, ponieważ do pasmanterii często wybierają się osoby zajmujące się różnym rękodziełem.

W pasmanterii na pewno powinny znaleźć się:

  • Koronki - jak mówią nam ekspert z firmy Korinex Jadwiga Bogacz, koronki są częstym dodatkiem stosowanym w krawieckie. Mogą być wykonywane z różnych materiałów, nie tylko z atłasu, ale także z bawełny, polary czy skóry ekologicznej. Koronki znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach rękodzieła. W dobrej pasmanterii nie może ich zabraknąć.
  • Bezpieczna oczy i noski - samodzielne szycie lub dzierganie niepowtarzalnych maskotek jest obecnie bardzo popularne. Dlatego warto się zaopatrzyć w bezpieczna oczy i noski, które wytwórcy rękodzielniczych zabawek mogą umieścić w swoich wyrobach.
  • Zapięcia magnetyczne do torebek - także ręcznie robione torebki są obecnie bardzo popularne. Dlatego koniecznie należy mieć je także w swojej pasmanterii.
  • Aplikacje na sztuki i w taśmach - aplikacje, które najczęściej odwołują się do motywów florystycznych, są dostępne na sztuki albo na metry na taśmie. Jedne i drugie mają szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach rękodzieła, bardzo często taśmy są wykończeniem ręcznie szytych ciuchów czy alb komunijnych.
  • Elementy do staników i bikini - dodatki pasmanteryjnie do bikini i staników, takie jak ramiączka, zapięcia czy wkładki gąbkowe, to element, który musi znaleźć się w każdej pasmanterii.
  • Kołnierze koronkowe - kołnierzyki z koronki są bardzo popularne i modne, warto je mieć w pasmanterii. Jest to dodatek, który można stosować podczas szycia ubrań, kołnierzyki wykonane mogą być z różnych materiałów.

Stawiaj na produkty wysokiej jakości

Wybierając elementy, które sprzedawane będą w pasmanterii, stawiaj na przedmioty wysokiej jakości. Oferując tanie, chińskie produkty na pewno zdobędziemy wielu klientów, ale będą to klienci jednorazowi, którzy więcej nie kupią nic w naszym sklepie. Dlatego warto stawiać na jakość i wybierać dla swojej pasmanterii lepsze produkty, które zadowolą klientów.

Opracowanie:
Turek, Ogrodowa 6a
tel. 63 289 12 50
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz