Materiał Partnera

Co oferuje swoim klientom dobra pracownia reklamowa?

Co oferuje swoim klientom dobra pracownia reklamowa?

Bardzo duża konkurencja na rynku sprawia, że każdy przedsiębiorca pragnie wyróżnić swoją firmę spośród wielu podobnych działalności gospodarczych. Dobrze prowadzony marketing skutkuje nie tylko zwiększonym zainteresowaniem ze strony klientów, ale też kompleksową poprawą wizerunku przedsiębiorstwa. Rzetelni producenci reklam dokładają wszelkich starań, by tworzone przez nich produkty wyróżniały się nieprzeciętną estetyką i trwałością. Jakie formy reklamy oferują najczęściej swoim zleceniodawcom?

Kasetony świetlne

Kasetony świetlne to obecnie jedna z najpopularniejszych form reklamy zewnętrznej przedsiębiorstwa. To rodzaj nowoczesnego szyldu, który prezentuje logo i nazwę wybranej firmy. Najczęściej zawieszony jest na zewnętrznej elewacji budynku. Kasetony świetlne gwarantują ciekawy efekt wizualny wieczorową porą, wszystko dzięki podświetleniu, które czyni reklamę jeszcze bardziej atrakcyjną i widoczną. Jak informuje specjalista z agencji reklamowej LogArt – lico kasetonu podświetlanego tworzone jest z plexi, natomiast grafikę wykonuje się z folii samoprzylepnej. Całościowy projekt uwzględnia architekturę budynku oraz oczekiwania klienta. Reklama tego typu jest pozytywnie odbierana przez klientów i zachowuje swój pierwotny wygląd przez wiele lat.

Litery przestrzenne 3D

Coraz więcej firm decyduje się na reklamę skomponowaną z przestrzennych liter 3D. Mogą być one podświetlane lub nie. Reklama w tym stylu jest wyrazista, bardzo elegancka i prestiżowa. Złote litery będą przepiękną ozdobą dla salonu odnowy biologicznej czy kancelarii prawniczej. Wykonuje się je najczęściej z aluminium, dzięki czemu są bardzo odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Nawet po wieloletniej eksploatacji prezentują się niezwykle wytwornie. Litery przestrzenne 3D mogą być stosowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku.

Oklejanie witryn sklepowych

Witryna sklepowa może przyciągać wzrok potencjalnych klientów i zachęcać ich do zapoznania się z ofertą danej firmy. Warto wykorzystać ten fakt i stworzyć witrynę, obok której nie będzie można przejść obojętnie. Doświadczeni specjaliści do tworzenia grafik i napisów okiennych wykorzystują wysokiej jakości folie samoprzylepne, które zwracają uwagę przechodniów i zapewniają interesującą aranżację okna. Folia może spełniać także dodatkowe funkcje takie jak ochrona przed słońcem lub przed włamaniem. Projekt reklamy powstaje po szczegółowym omówieniu potrzeb klienta oraz uwzględnieniu jego pomysłów.

Oklejanie samochodów

Samochód firmowy to doskonałe miejsce na reklamę – promocja firmy odbywa się nawet w takcie przemieszczania się z punktu A do punktu B. Efektowna reklama pomoże dotrzeć do szerszego grona klientów i wyróżni pojazd na ulicy. Wybraną grafikę wycina się z folii samoprzylepnej i aplikuje bezpośrednio na karoserię auta, autobusu, tramwaju czy innego wybranego pojazdu. Za pomocą wysokiej jakości folii, możliwa jest również zmiana koloru nadwozia samochodu, co jest znacznie tańszym rozwiązaniem niż wizyta u lakiernika.

Opracowanie:
Duchnice, Ożarowska 28/30
tel. 602 128 735
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz