Materiał Partnera

Co oferuje nowoczesna firma taksówkarska?

Co oferuje nowoczesna firma taksówkarska?

Radio taxi czy też taksówka na telefon to oferty dostępne od wielu lat. Przewożenie pasażerów to jednak nie jedyna usługa, jaką można zamówić w firmie taksówkarskiej. Walcząc o klienta, aby wyprzedzić konkurencję, wprowadzają one do swojej oferty wiele nowych, niestandardowych propozycji. Dowiedz się, z jakich możesz skorzystać, gdy następnym razem będziesz wzywać taksówkę.

Taksówka nie tylko na telefon

Podstawową usługą w standardzie firm taksówkarskich jest przewożenie pasażerów
z miejsca na miejsce, z możliwością zamówienia kursu przez telefon. To pierwsza i zarazem najstarsza opcja, z jakiej zainteresowani klienci mogą korzystać już od kilkudziesięciu lat. Jedną z nowości w zakresie przewozów jest wprowadzenie dodatkowej propozycji zamawiania samochodu z kierowcą na wyznaczoną godzinę. Szczególnie popularne są takie kursy z okolic lotnisk, gdzie przylatujący z daleka pasażerowie mogą mieć samochód do dyspozycji natychmiast po przylocie. Usługi tego typu są także bardzo przydatne wówczas, kiedy trzeba dotrzeć na czas na spotkanie biznesowe, ślub lub inne ważne wydarzenie. Klient zyskuje gwarancję, że zamówiona taksówka pojawi się w pożądanym czasie i nie będzie na nią oczekiwał przez kilkadziesiąt minut po wykonanym telefonie. Wiele firm taksówkarskich, do których zalicza się też Super Hallo Taxi w ofercie ma też opcję wynajmu samochodu na specjalne okazje. Pojazd bez „koguta”na dachu i z odpowiednią dekoracją zawiezie młodą parę na ślub albo zapewni transport zagranicznym uczestnikom konferencji.

Co jeszcze oferują firmy taksówkarskie?

Dostęp do usług przewozowych sprawia, że obecnie wiele firm i osób prywatnych korzysta z wynajmowanych pojazdów zamiast inwestować we własne samochody. Przedsiębiorstwa taksówkarskie wychodzą naprzeciw takim potrzebom i oferują specjalne pakiety usług dla biznesu. Korzyści, jakie zapewniają takie pakiety, to między innymi:

  • rozliczenia bezgotówkowe - płatności przelewem i kartami płatniczymi,
  • możliwość otrzymania faktur VAT,
  • korzystanie z usług na podstawie umowy okresowej lub stałej, z opcją negocjacji cen,
  • specjalne zasady rozliczeń na długich trasach,
  • możliwość odbioru gości z wyznaczonego miejsca,
  • pojazdy 7 – osobowe typu Van do dyspozycji,
  • możliwość skorzystania z usług kierowcy ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego.

Super Hallo Taxi Gdańsk jest członkiem Polskiej Sieci Taxi zrzeszającej korporacje w największych miastach Polski. Klienci Polskiej Sieci Taxi mogą otrzymywać jedną zbiorczą fakturę za przejazdy zrealizowane w całym kraju. Ułatwieniem jest też ogólnopolski numer telefonu 19-123 bez konieczności wybierania numerów kierunkowych.

Z kolei klienci indywidualni mogą liczyć na wiele dodatkowych usług na własne potrzeby. Kierowca taksówki przewiezie na przykład przesyłkę do miejsca przeznaczenia. Można też zamówić zakupy na telefon oraz skorzystać z szeregu usług nietypowych, jak holowanie samochodu czy odpalenie auta. Poza pojazdami z kierowcą w firmach taksówkarskich
na zlecenie czekają także sami kierowcy. Można ich wynająć, kiedy trzeba dostarczyć samochód do miejsca przeznaczenia albo odprowadzić auto do domu po weselu, jeśli na przykład jego właściciel spożywał alkohol.

Ewolucji w przedsiębiorstwach taksówkowych ulegają formy płatności. Wiele z nich przygotowuje dla stałych klientów specjalne karty dedykowane albo umożliwia dokonywanie opłat za pomocą SMS-a czy e-maila. Internet posłużyć może także do zamawiania usług – taksówkę można obecnie wezwać przez aplikację mobilną, wcześniej pobraną za darmo z Google Play po wpisaniu Super Hallo Taxi Gdańsk.

Opracowanie:
Gdańsk, Biegańskiego 10 lok. 28
tel. 58 191 91
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz