Materiał Partnera

Co oferują renomowane gabinety medycyny estetycznej?

Co oferują renomowane gabinety medycyny estetycznej?

Upływający czas to główna przyczyna występowania problemów z jędrnością skóry. Niektórzy borykają się też z nieestetycznymi zmianami, których pojawianie się skutkuje obniżeniem pewności siebie i odczuwaniem dyskomfortu. Ośrodek Medycyny Estetycznej B. Domosławska i Wspólnicy w Gdańsku to miejsce, w którym proponowane są rozwiązania eliminujące lub redukujące w znacznym stopniu tego typu dolegliwości. Co konkretnie są w stanie zrobić specjaliści?

Odmłodzona skóra

Z biegiem czasu skóra traci swoje pierwotne właściwości, staje się zwiotczała, pojawiają się zmarszczki i przebarwienia. Dla wielu osób stanowi to spory problem, dlatego szukają skutecznych środków do kompleksowej rewitalizacji skóry. Warto w tym celu skorzystać z oferty specjalistów: Ośrodek Medycyny Estetycznej B. Domosławska i Wspólnicy to miejsce, w którym profesjonalnie przeprowadzane są rozmaite zabiegi mające na celu wspomaganie odbudowy kolagenu i elastyny. Należy do nich m.in. stosowanie nici rewitalizujących PDO oraz innowacyjna karboksyterapia, czyli wstrzykiwanie śródskórne lub podskórne dwutlenku węgla. Daje ono wymierne korzyści: stan skóry poprawia się już w pierwszych etapach terapii, wygląda ona zdecydowanie zdrowiej i młodziej. Karboksyterapia jest też doskonałym narzędziem do walki z cellulitem, rozstępami, bliznami czy zwiotczeniem skóry. Ośrodek Medycyny Estetycznej B. Domosławska i Wspólnicy oferuje też popularne zabiegi mezoterapii, które również świetnie wpływają na wygląd i stan skóry.

Skuteczne odchudzanie

Nadmierne gromadzenie się tkanki tłuszczowej w różnych miejscach ciała jest problemem spotykanym obecnie bardzo często. Proponowane sposoby odchudzania dotyczą głównie restrykcyjnych diet i wymagających ćwiczeń fizycznych, które nierzadko nie przynoszą pożądanych rezultatów – pojawiający się miejscowo oporny tłuszcz jest trudny do wyeliminowania konwencjonalnymi metodami. Ośrodek Medycyny Estetycznej B. Domosławska i Wspólnicy proponuje w tym zakresie innowacyjne terapie, do których zalicza się redukcja tkanki tłuszczowej za pomocą nowoczesnego lasera I-LIPO. Metoda ta jest całkowicie bezbolesna i daje spektakularne rezultaty bezpośrednio po przeprowadzonym zabiegu. Świetne efekty przynosi także stosowanie Aqualyx, czyli medycznego materiału przeznaczonego do redukcji miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Wspomniany gdański ośrodek oferuje zabiegi z użyciem tego preparatu, stosując intralipoterapię jako technikę podania. Warto wiedzieć, że takie terapie wykonywać mogą jedynie lekarze, którzy dodatkowo odbyli specjalistyczne przeszkolenie. Ośrodek Medycyny Estetycznej B. Domosławska i Wspólnicy zapewnia więc swoim pacjentom kompleksowe usługi z zakresu zarówno odmładzania i rewitalizacji skóry, usuwania lub redukowania wszelkich problemów z nią związanych, jak i skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz