Materiał Partnera

Co obejmuje oferta renomowanego sklepu rowerowego Bart-Pol sp. z o.o.?

Co obejmuje oferta renomowanego sklepu rowerowego Bart-Pol sp. z o.o.?

Decydując się na zakup roweru, należy skonsultować swój wybór ze specjalistą z dobrego sklepu. Jednym z nich jest Bart-Pol sp. z o.o., który od wielu lat dostarcza swoim klientom nie tylko jednoślady każdego rodzaju najlepszych światowych marek, ale także wszelkie części rowerowe i akcesoria. W ofercie jest również serwis – co w jego zakresie są w stanie zrobić fachowcy z Bart-Pol sp. z o.o.?

Wiele rowerów w ofercie

Sklep Bart-Pol sp. z o.o. zajmuje się przede wszystkim sprzedażą różnych typów rowerów. Są to głównie rowery górskie, które stanowią najpopularniejszy rodzaj wybieranych jednośladów do codziennej jazdy w zróżnicowanym terenie. Do dłuższych wycieczek w rozmaitych warunkach świetnie sprawdzą się z kolei rowery trekkingowe, które także można znaleźć w asortymencie Bart-Pol sp. z o.o. – firma ta proponuje też komfortowe jednoślady szosowe, a oferta obejmuje również wiele innych modeli.

Jednym z ciekawszych są rowery miejskie. Przystosowane do krótkich przejażdżek w warunkach miejskich wyposażone są w funkcjonalny kosz, który umożliwia przechowywanie np. zakupów. Również i takie dwukołowce znajdziemy w ofercie Bart-Pol sp. z o.o. Ten renomowany sklep rowerowy proponuje swoim klientom wiele jednośladów zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej czy dziecięcej. Zapewnia tym samym fachowe doradztwo przy wyborze roweru – do warunków fizycznych dopasowywany jest rozmiar ramy, kół czy szerokość kierownicy. Dzięki temu rower kupiony w Bart-Pol sp. z o.o. jest maksymalnie komfortowy i bezpieczny dla użytkownika.Kompleksowa oferta sklepu rowerowego

W Bart-Pol sp. z o.o. można zakupić jednak nie tylko doskonałej jakości jednoślady do każdego typu eksploatacji, ale też niezbędne akcesoria. To przede wszystkim elementy wpływające na bezpieczeństwo rowerzysty, czyli kask, ochraniacze czy światła i odblaski. Dzięki temu można zapewnić sobie i bliskim kompleksową ochronę podczas rowerowej przejażdżki. Sklep Bart-Pol sp. z o.o. to miejsce, w którym nabyć można również szereg części zamiennych.

To zarówno łańcuchy, jak i podzespoły związane z układem hamulcowym – linki, tarcze i klocki. Dzięki dostępności sporej ilości części firma Bart-Pol sp. z o.o. szybko i sprawnie przeprowadza też czynności serwisowe. W przypadku serwisowania roweru warto powierzyć go specjalistom z dużym doświadczeniem – to właśnie fachowcy z Bart-Pol sp. z o.o., którzy od wielu lat zajmują się różnymi rodzajami rowerów dostarczanych do naprawy czy regulacji. Zadbają oni o każdy element jednośladu, przygotowując go doskonale do każdego sezonu – nie tylko letniego, ale także zabezpieczając podzespoły dla rowerzystów poruszających się zimą.

Opracowanie:
Bydgoszcz, Magazynowa 11
tel. 52 344 02 47
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz