Materiał Partnera

Co należy wiedzieć o permanentnym makijażu brwi metodą ombre?

Co należy wiedzieć o permanentnym makijażu brwi metodą ombre?
Makijaż permanentny brwi cieszy się niegasnącą popularnością wśród polskich kobiet. Jedną z najbardziej popularnych technik pigmentacji brwi jest metoda ombre. Dzięki jej zastosowaniu możemy na długo cieszyć się równymi i kształtnymi brwiami, nie martwiąc się o ich codzienny makijaż. Weźmy pod lupę metodę ombre- na czym polega i dlaczego jest tak uwielbiana przez klientki?

Makijaż permanentny brwi metodą ombre

Makijaż permanentny brwi techniką ombre, cieszy się największym uznaniem klientek salonów kosmetycznych. Jest  to metoda stosunkowo nowa i znacznie różni się od klasycznego trwałego makijażu brwi, który powoli odchodzi do lamusa. Cieniowanie brwi metodą ombre polega na delikatnym stopniowaniu koloru ku jej zewnętrznym krawędziom. Dzięki temu brwi są jaśniejsze od nasady, a nieco ciemniejsze przy końcówce. Zabieg składa się z dwóch etapów. W trakcie jego trwania certyfikowana lingristka nakłada krem znieczulający, który sprawia, że zabieg jest dla klientki bardziej komfortowy. Za pomocą cieniutkiej igły profesjonalistka aplikuje pod skórę specjalny pigment. Wymaga to bardzo dużej precyzji i sporej pewności ruchów. Efekt widoczny jest zaraz po skończonej pracy. Należy jednak liczyć się z koniecznością korekty. Jest to drugi etap zabiegu, który ma na celu wzmocnienie jego efektu. Należy go wykonać od 4 do 6 tygodni od ostatniej wizyty u lingeristki.Zalety cieniowania brwi metodą ombre

Makijaż permanentny brwi metodą ombre ma wiele niezaprzeczalnych zalet. Przede wszystkim pozwala na uzyskanie naturalnego i subtelnego efektu. Do wykonania trwałego makijażu tego typu używa się pigmentów, które można idealnie dobrać do posiadanego koloru włosków. Doświadczona lingeristka dobierze także odpowiedni kształt brwi do rysów twarzy klientki. Kolejną zaletą jest długotrwały rezultat -  makijaż utrzymuje się do około 2-3 lat, trzeba jednak pamiętać o jego corocznym odświeżeniu.  Duży wpływ na popularność tego zabiegu ma fakt, że dzięki jego wykonaniu oszczędzamy czas, który normalnie każda z nas przeznaczyłaby na codzienną stylizację brwi. Należy pamiętać, by makijaż permanentny oprawy oczu wykonać u osoby kompetentnej, mającej w tym zakresie duże doświadczenie. Z pewnością jest nią pani Sylwia Gembka-Szaruga, właścicielka studia stylizacji „Fabryka”. Specjalizuje się ona w cieniowaniu brwi metodą ombre, a także prowadzi na ten temat liczne szkolenia. Pani Sylwia może poszczycić się gronem zadowolonych klientek, które bardzo chętnie korzystają z szerokiej oferty jej salonu kosmetycznego. Znajdziemy w niej miedzy innymi zabiegi takie jak makijaż permanentny ust oraz oczu. Szczególnie lubiane przez klientki są permanentne kreski na górnej i dolnej powiece, które sprawiają, że spojrzenie jest bardziej wyraziste. W studio stylizacji Fabryka wykonamy także przedłużanie i zagęszczanie rzęs wszystkimi technikami objętościowymi. Najbardziej naturalny efekt zapewnia technika 2D, a najbardziej spektakularny rezultat uzyskamy za pomocą metody 10-15D. Wszystkie stylizacje wykonane są wysokiej jakości rzęsami jedwabnymi, satynowymi oraz kaszmirowymi. W salonie kosmetycznym dostępne są także zabiegi odmładzające z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Doskonale wypływają one na poprawę kondycji naszej cery oraz spowalniają procesy starzenia. Możemy także zdecydować się na stylizację paznokci wybraną techniką. Klientki pokochały manicure hybrydowy oraz tradycyjny french. Pani Sylwia oferuje także przedłużanie paznokci, wykonuje architekturę i geometrię brwi wraz ze stylizacją henną pudrową, która podbiła serca klientek.

Opracowanie:
Lublin, Krakowskie Przedmieście 36
tel. 600 420 935
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz