Materiał Partnera

Co brać pod uwagę przy wyborze serwisu AGD?

Co brać pod uwagę przy wyborze serwisu AGD?

W naszych domach aż roi się od różnego rodzaju sprzętów agd zaczynając od kuchenek gazowych, a kończąc na pralkach. Niestety czasem w każdym z tych urządzeń dochodzi do nieprzewidzianych usterek bądź większych awarii i wtedy z pomocą przychodzą nam serwisy sprzętu AGD. Aby dobrze wybrać tego typu serwis, musimy zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników, o których piszemy poniżej.

Zakres usług

Pierwszym czynnikiem, który powinniśmy brać pod uwagę przy wyborze serwisu AGD jest zakres oferowanych usług, ponieważ dobry serwis nie zajmuje się tylko naprawą jednego określonego urządzenia (na przykład pralki), ale mamy tam także możliwość naprawy innych tego typu urządzeń, ponieważ pracujące tam osoby po prostu się na tym znają.

Naprawy stacjonarne oraz mobilne

Dobry serwis AGD przede wszystkim powinien posiadać swoją siedzibę, w której naprawiany jest sprzęt agd, jednakże są też takie usterki, które nie wymagają napraw w serwisie tylko wystarczy, że dany fachowiec przyjedzie do nas i naprawi je w bardzo błyskawiczny sposób, dlatego też dobrze jes,t gdy wybrany przez nas serwis ma zarówno opcję mobilnej naprawy jak i stacjonarnej, dzięki czemu żadna usterka nie jest im straszna.

Fachowość

Fachowe podejście to kolejny czynnik, który powinniśmy brać pod uwagę przy wyborze serwisu agd, ponieważ tylko taka osoba będzie w stanie nie tylko w szybki sposób zlokalizować usterkę w danym sprzęcie, ale także postara się ją jak najszybciej usunąć. Poza tym o fachowości danego serwisanta świadczy również to, czy posiada on niezbędne narzędzia do napraw oraz w jaki sposób podchodzi do naprawy danego urządzenia.

Oryginalne części

Bardzo dobrze jest, gdy wybrany przez nas serwis ma dostęp do oryginalnych części zamiennych dla wszystkich serwisowanych urządzeń, ponieważ czasem zdarza się tak, że zamiennik może nie współgrać dobrze z danym sprzętem lub po prostu szybciej ulegać awarii.

Serwis AGD a gwarancja

Jak wiadomo przez pierwszych kilka lat (najczęściej 2 lub 3) od zakupu danego sprzętu agd obowiązuje nas sklepowa gwarancja na naprawy. Należy jednak pamiętać, iż nie obejmuje ona napraw w momencie, gdy uszkodzenie powstało z naszej winy i wtedy również warto wybrać się do serwisu AGD, gdzie bez problemowo usterka zostanie usunięta bez względu na to, czy mamy na sprzęt gwarancję czy nie.

Gdzie znaleźć sprawdzony serwis AGD?

Jeśli mamy problem z naszym sprzętem agd takim jak pralka, lodówka, kuchenka czy inne tego typu urządzenie ,to warto poszukać sprawdzonego serwisu agd w Internecie i zapoznać się z opiniami na jego temat. Jednym z godnych polecenia serwisów sprzętu AGD jest niewątpliwie Mat-Agd, którego pracownicy posiadają niezbędne kwalifikacje oraz doświadczenie, dzięki czemu wszelkie usterki naszego sprzętu zostaną usunięte w sposób profesjonalny oraz błyskawiczny.

Opracowanie:
Nowy Tomyśl, Konopnickiej 75
tel. 665 749 920
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz