Materiał Partnera

Chwile relaksu i zapomnienia dzięki wannie Soft Pack

Chwile relaksu i zapomnienia dzięki wannie Soft Pack
Obecnie trudno jest się nam w pełni zrelaksować, czego głównym powodem jest nie tylko stres i szybkie tempo życia, ale przede wszystkim pozostawanie w ciągłym kontakcie z otoczeniem. Ciężko jest się zupełnie od niego odciąć, skoro dostęp do internetu możemy mieć bez przerwy. W wyciszeniu się pomocne mogą być różnego rodzaju zabiegi oferowane przez salony kosmetyczne. Jednym z nich jest kąpiel w wannie SOFT PACK.

Czym jest SOFT PACK

SOFT PACK to sprzęt, który powinien znaleźć się w każdym nowoczesnym salonie kosmetycznym. Jest to łóżko wodne, które umożliwia unoszenie się na wodzie, przynosząc kąpiącemu się uczucie dryfowania i nieważkości.

Kąpiel w takiej wannie sprawia, że po jej zakończeniu można poczuć się w pełni odprężonym. Duże znaczenie ma tu również odpowiednia otoczka, czyli muzyka relaksacyjna oraz preparaty stosowane podczas zabiegu.

Dzięki wannie SOFT PACK przeprowadzenie pewnych zabiegów kosmetycznych bądź rehabilitacyjnych może przebiegać w możliwie najbardziej wygodnych warunkach. Ponadto, przy jej pomocy można wykonać szereg rytuałów kosmetycznych, których efektem jest poprawa samopoczucia, odprężenie i poprawa urody.

Przykładowe rytuały SOFT PACK

Obecność łóżka wodnego SOFT PACK daje salonowi kosmetycznemu wiele możliwości. Jednym z miejsc, które oferuje zabiegi z wykorzystaniem tego urządzenia jest Klinika Urody MAESTRIA. Proponuje ona zabiegi przywracające skórze blask i zdrowy wygląd, zabiegi kojące i nawilżające z wykorzystaniem koziego mleka, zabiegi głęboko odżywiające i chroniące przez oznakami starzenia czy zabiegi regenerująco-ujędrniające.

Typowo relaksacyjnym zabiegiem SOFT PACK jest okład z alpejskiego siana, który otula ciało likwidując przy tym napięcie mięśniowe. Efektem tego jest uczucie pełnego wyciszenia i odprężenia.

Nie tylko dla pań

Choć z uroków wanny SOFT PACK korzystają przede wszystkim kobiety, to wiele salonów kosmetycznych ma w swojej ofercie także zabiegi przeznaczone dla mężczyzn. Panowie mogą na przykład skorzystać ze specjalnie przygotowanych dla nich zabiegów dla skóry wrażliwej i podrażnionej.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz