Materiał Partnera

Centrum Motoryzacyjne Tospol – wszystko, czego potrzebujesz

Centrum Motoryzacyjne Tospol – wszystko, czego potrzebujesz

Jeśli w kwestii motoryzacji zależy nam przede wszystkim na kompleksowej obsłudze, zdecydowanie powinniśmy zapoznać się z ofertą firmy Tospol. Jej działalność jest niezwykle szeroka, opierając się nie tylko na mechanice i elektryce pojazdowej, lecz także prowadzeniu sklepu z auto‐częściami, serwisowaniu opon oraz przywracaniu właściwej geometrii kół. Nie bez znaczenia jest także fakt, że Centrum Motoryzacyjne Tospol to okręgowa stacja kontroli pojazdów.

Tospol – wysokiej jakości badania techniczne

Znalezienie stacji kontroli pojazdów, jeśli badaniom technicznym chcemy poddać nie auto osobowe, ale na przykład autobus, ciągnik rolniczy, przyczepę lub chociażby motocykl, nie należy do łatwych zadań.

Na szczęście pracownicy Centrum Motoryzacyjnego Tospol nie boją się żadnych wyzwań, posiadając w swojej ofercie kompleksowe badania techniczne niemal wszystkich typów pojazdów, od samochodów ciężarowych przez zabytkowe po wymienione wyżej pojazdy.

Korzystając z usług okręgowej stacji kontroli pojazdów Tospol nie musimy się obawiać, że nie spełni naszych wymagań – zbadamy tutaj pojazdy przystosowane do nauki jazdy, powypadkowe, przystosowane do zasilania gazem LPG czy sprowadzane zza granicy. Badania swoich pojazdów mogą tutaj także wykonać właściciele taksówek.

Usługi warsztatu samochodowego Tospol

Tospol to nie tylko stacja kontroli pojazdów, lecz także profesjonalna mechanika i elektryka pojazdowa. Bez problemu pozbędziemy się tutaj dowolnej usterki lub dokonamy modernizacji naszego wehikułu. Fachowcy z firmy Tospol dokonają także niezbędnych działań konserwacyjnych, dzięki którym nie czeka nas na trasie nieprzyjemna niespodzianka w postaci awarii. Prócz wykonywania pełnego zakresu prac związanych z mechaniką i elektryką pojazdową, w Tospolu przywrócimy prawidłową geometrię kół w naszym samochodzie oraz dokonamy wymiany lub naprawy opon.

Sklep motoryzacyjny Tospol

Nie mniej ważnym aspektem działalności firmy Tospol jest dobrze wyposażony sklep motoryzacyjny oferujący nie tylko niezbędne do prawidłowego działania samochodu produkty – takie jak oleje, filtry, smary i płyny eksploatacyjne – lecz także niezwykle bogaty wybór części samochodowych. Wszystkie z nich pochodzą od renomowanych producentów, spełniając przy tym wymagania posiadaczy większości aut przemierzających polskie drogi.

Na nic jednak zdałby się tak szeroki wybór bez fachowego doradztwa i pomocy przy doborze części. Pracownicy firmy Tospol są gotowi do służenia radą, dzięki czemu z pewnością wyjdziemy ze sklepu zadowoleni, z dokładnie tymi częściami, których potrzebujemy.

Opracowanie:
Grudziądz, Karabinierów 10
tel. 56 462 49 19
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz