Materiał Partnera

Cenne kruszywo niezbędne na każdej budowie

Cenne kruszywo niezbędne na każdej budowie

Żadna budowa nie obejdzie się bez jednego z podstawowych elementów jakim jest kruszywo w postaci piasku oraz innych komponentów. Poszukując ofert firm oferujących sprzedaż takiego produktu idealnym rozwiązaniem jest gdy tego typu przedsiębiorstwa dysponują własną flotą transportową, dzięki czemu mogą dowieźć niezbędne kruszywo pod wskazany adres i szybko je rozładować.

Trudno wyobrazić sobie budowę jakiegokolwiek budynku bez posiadania odpowiedniej ilości kruszywa, które wykorzystywane jest zarówno do odpowiedniego przygotowania terenu jak i jako środek wiążący np. zaprawę murarską. Poszukując firmy, która dostarczy nam takie kruszywo warto wybrać taką, która posiada własną flotę transportową i dostarczy nam produkt w terminie pod wskazany adres. Taką firmą jest BUD – LOG Innovosolar, zlokalizowana w Pieckach, posiadająca również oddział w Olsztynie.

Kruszywo z dostawą do domu…

Firma BUD – LOG Innovosolar to specjaliści w zakresie usług budowlanych, w tym również sprzedaży kruszywa. W swojej ofercie firma posiada m.in. kruszywo (0-31,5; 0,63 i inne frakcje), kruszywo betonowe, piasek do tynkowania i posadzek, piasek do zasypki oraz kamień kruszony i okrągły. Firma dysponuje bogatą flotą samochodów, dzięki czemu dostarczy nam wybrane kruszywo pod wskazany adres. Oprócz transportu kruszywa BUD – LOG oferuje transport specjalistyczny i niskopodłogowy maszyn, pojazdów, produktów rolnych (np. bel siana), a także transport odpadów stałych, sypkich, a także niebezpiecznych (firma jest wpisana do rejestru przewoźników odpadów – BDO).

Inne usługi…

Poza szeroką paletą usług transportowych, firma BUD – LOG Innovosolar proponuje również wynajem specjalistycznego sprzętu. W swojej ofercie firma posiada m.in. koparkę kołową, koparkę gąsienicową, koparko – ładowarkę, spycharkę gąsienicową, a także ciągniki siodłowe z naczepami, samochód ciężarowy samowyładowczy 8X8, a także myjkę do mycia nawierzchni ze szczotką. To bez wątpienia niezbędny sprzęt, który przyda się na każdej budowie.

Opracowanie:
Piecki, Zwycięstwa 36F
tel. 89 742 24 16
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz