Materiał Partnera

Busy międzynarodowe – bezpiecznie zawiozą Cię do pracy za granicą

Busy międzynarodowe – bezpiecznie zawiozą Cię do pracy za granicą

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób pracuje za granicą. Często do pracy nie wyjeżdżają całe rodziny – zarabiać za granicą jedzie tylko mąż lub żona, a drugie z nich zostaje w kraju i dba o dom i wychowanie dzieci. Takie życie na odległość bywa trudne. Łatwiej jest, kiedy dbamy o regularne wizyty w domu. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji są przejazdy międzynarodowym busem, który kursuje często i niewiele kosztuje.

Powroty do domu

Wyjazd za granicę do pracy to zawsze trudna decyzja. Podjęcie pracy w innym państwie wymaga sporej odwagi. Wyższe zarobki pozwalają na godne życie, ale często oznaczają też rozłąkę z rodziną. Planując wyjazd do pracy za granicę często analizujemy, jak będzie wyglądało nasze życie w obcym kraju. Zostawiając w Polsce współmałżonka i dzieci, często obawiamy się, że nie poradzimy sobie z tęsknotą. Jedyny na to sposób to częste wizyty w domu. Bilety lotnicze sporo kosztują – jeśli mielibyśmy odwiedzać rodzinę raz w miesiącu, koszty takich wizyt mogłyby okazać się tak wysokie, że praca za granicą przestałaby być opłacalna. Znacznie korzystniejszym rozwiązaniem są busy międzynarodowe obsługiwane przez firmę Ryszard Syperek RyśBus Międzynarodowy Transport Osób i Paczek. Przewóz osób do Holandii i Belgii oraz Niemiec.

– Busy naszej firmy przeznaczone są na trasy długodystansowe – realizujemy przejazdy na trasie Polska – Niemcy – Holandia – Belgia. Nasza firma zabiera pasażerów z województwa kujawsko-pomorskiego, podlaskiego, mazowieckiego, łódzkiego, pomorskiego, wielkopolskiego, warmińsko-mazurskiego, lubuskiego oraz zachodniopomorskiego. Oferujemy także indywidualne przewozy busami dla niewielkich grup w dowolne dni tygodnia do wybranego kraju – mówi właściciel firmy.

Busem taniej!

Przejazdy busem są tanie i komfortowe. Samochody są przystosowane do przewożenia wielu osób i pozwalają na komfortowe pokonanie drogi z Holandii do Polski. Podróżuje nimi wielu Polaków pracujących za granicą. Busy kursują często, nie ma więc obaw, że nie dotrzemy do domu w umówionym terminie. Jeśli będziemy korzystać z usług przewoźnika regularnie, możemy liczyć na atrakcyjne promocje. Jadąc nowoczesnym busem, możemy się zrelaksować, po takiej podróży nie będziemy tak zmęczeni, jak na przykład wtedy, kiedy prowadzimy własny samochód. Dzięki temu po powrocie będziemy mogli dobrze spędzić czas wspólnie z najbliższymi. Przejazdy busem to sposób na tęsknotę za domem z gwarancją, że zawsze wrócimy do pracy na czas.

Dla stałych klientów

Warto wybrać jedną sprawdzoną firmę organizującą przejazd z Polski do pracy za granicą i z powrotem. Tacy przewoźnicy doceniają swoich stałych klientów i przygotowują dla nich bardzo atrakcyjne oferty. Wspomniana już wyżej firma RyśBus, dowożąca Polaków do pracy w Holandii i w Niemczech, oferuje atrakcyjne zniżki, jeśli płatność za przejazd zrealizujemy z wyprzedzeniem – możemy w ten sposób zaoszczędzić nawet 5% ceny za przejazd. Opłaca się także wykupić od razu przejazd w dwie strony – z pracy do domu i z powrotem. Wtedy oszczędzimy nawet 10% ceny przejazdu. Doceniana jest też lojalność i przywiązanie klientów do firmy – dlatego w RyśBusie ósmy przejazd jest gratis! Dobrym sposobem na oszczędność pieniędzy jest też zorganizowanie całej grupy na przejazd. Jeśli będziemy podróżować sześcioosobową grupą, przewoźnik da nam 10% zniżki. Znalezienie chętnych na przejazd nie powinno sprawić nam problemu – w końcu w zagranicznych firmach pracuje wielu Polaków, którzy z pewnością chętnie skorzystają z okazji, by taniej wrócić do domu. Warto regularnie przeglądać oferty specjalne na stronie przewoźnika. Na pewno zawsze znajdziemy tam wiele ciekawych propozycji, pozwalających nam korzystniej dojechać do swojego domu.

Przewóz paczek

Jeśli dłuższy czas zostajemy za granicą, może zdarzyć się tak, że będziemy musieli pilnie wysłać lub odebrać jakąś przesyłkę z domu. Czasem są to rzeczy naprawdę pilne – na przykład ważne dokumenty do pracy. Innym razem chodzi po prostu o jakieś drobiazgi, które w kraju, w którym przebywamy, są drogie lub trudno dostępne. Czasami w takich przesyłkach lądują też różne domowe przetwory, które mają umilić nam czas rozłąki z najbliższymi. Ale niezależnie od tego, co umieszczamy w takiej paczce, zawsze zależy nam, by szybko i bezpiecznie dotarła do adresata. Dlatego zamiast wysyłać ją pocztą, zlećmy jej dostarczenie firmie przewozowej – to gwarancja szybkości i bezpieczeństwa.

Opracowanie:
Filipów, Grecka 33
tel. 500 292 644
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz