Materiał Partnera

Bus linia: POLSKA – NIEMCY – HOLANDIA – BELGIA!

Bus linia: POLSKA – NIEMCY – HOLANDIA – BELGIA!

Dzisiaj krajami europejskimi, do których Polacy najchętniej wyjeżdżają do pracy stałej, tymczasowej, czy też sezonowej, są Niemcy, Holandia oraz Belgia. Ich położenie pozwala na tanie podróżowanie, bez konieczności wyboru, często bardzo drogich opcji lotów, które nie umożliwiają zabrania ze sobą dużej ilości bagażu. To między innymi dlatego w Polsce, można zauważyć nie tylko usługi wynajmu busów przez agencje pracy, czy grupy zorganizowane, ale także działalności polegające na tworzeniu linii przewozu osób na trasie: Polska – Niemcy – Holandia – Belgia – Niemcy – Polska!

Dlaczego podróż busami jest opłacalna?

Podróże na trasie Polska – Niemcy – Holandia – Belgia – Niemcy – Polska, są bardzo opłacalne dla emigrantów zarobkowych oraz odwiedzających ich rodzin i przyjaciół, nie tylko z kwestii ekonomicznych. Dzisiaj dla przewożonych osób liczy się bowiem zarówno tanie podróżowanie, jak i jego poziom komfortu. Składa się na niego wiele czynników. Do najważniejszych wymienianych, zalicza się gwarantowanie transportu nowoczesnymi busami, z dużą ilością miejsca na nogi, z klimatyzacją, pojemnym bagażnikiem, a także miękkimi fotelami, oraz  szybkość podróżowania, oferowanie usług door-to-door (odbiór pasażera spod domu i dowóz pod wskazany adres), czy możliwość przewożenia niestandardowych przedmiotów – np. instrumentów muzycznych. Takie udogodnienia nie zapewnią nam żadni przewoźnicy autokarowi, czy też opcje lotu. Warto przy tym także pamiętać o tym, że kierowcy bardzo często gwarantują postoje regeneracyjne, a przy tym są oni bardzo dobrze wyszkoleni. Najlepsze firmy zawsze zapewniają na trasie dwóch prowadzących, co pozwala na podwyższenie bezpieczeństwa podróżnych.

Z jaką firmą przewozową warto podróżować?

Obecnie najlepiej podróżować do Niemiec, Belgii, czy Holandii, z przewoźnikami oferującymi stałe kursy. Jedną z takich firm, jest Krix Bus, która zajmuje się również wynajmem autokarów na wycieczki krajowe i zagraniczne, pielgrzymki, czy też wyjazdy firmowe. Przedsiębiorstwo to zapewnia luksusowe pojazdy marki Mercedes (49+2 miejsc), Setra (53+2), a także Ford Transit (17+1), które wyposażone są w klimatyzację, monitory, video, barek – napoje zimne i gorące – czy toalety. Nie tylko jednak sam autokar i jego standard się liczy przy podróżach dalekobieżnych. Istotne są również ubezpieczenia NNW w czasie podróży dla pasażerów! To właśnie z przewoźnikami, którzy je oferują, warto dzisiaj podejmować współpracę. Wie o tym firma Krix Bus, która stawia na ciągły rozwój, nowoczesność swoich pojazdów, elastyczność, taniość, a także bezpieczeństwo.

Pamiętaj! Firma Krix Bus linie Polska-Niemcy-Holandia-Belgia, obsługuje busami dziewięcioosobowymi marek Renault Trafic i Opel Vivaro! Autokary przeznaczone są pod wynajem do innych celów – różnego rodzaju wycieczki, wyjazdy jednodniowe itp.

Opracowanie:
Augustów, Rajgrodzka 79
tel. 502 349 557
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz