Materiał Partnera

Budownictwo i wynajem ciężkiego sprzętu

Budownictwo i wynajem ciężkiego sprzętu

Decydując się na budowę domu lub obiektu usługowego warto wybrać doświadczoną firmę, które będzie w stanie poradzić sobie z każdym ewentualnym problemem, jaki może pojawić się w toku całego procesu. Szukając firmy, która postawi budynek użyteczności publicznej dobrym wyborem jest przedsiębiorstwo, które nie tylko zajmie się budową od a do z, ale również zajmie się drogą wokół terenu i zaproponuje nam najlepsze rozwiązania!

Firma Rawbud-Rawicz Sp. z o.o. to połączenie trzech odrębnych działów: Działu Budowlanego, Zakładu Produkcji Znaków Drogowych oraz Działu Deweloperskiego. Dbamy o wysoką jakość oferowanych przez nas usług oraz kompleksowe podejście do projektów, z jakimi zgłaszają się do nas klienci. Dysponujemy sprzętem wysokiej jakości jak wóz asenizacyjny, pompa do odwadniania, przeciskarka otworów w gruncie czy mechaniczna zaginarka CNC. Dzięki rozbudowanemu parkowi maszyn oraz wykwalifikowanym pracownikom jesteśmy w stanie sprostać każdemu zamówieniu!

Budownictwo ogólne

Usługi z zakresu budownictwa stanowią największą część naszej oferty. Zajmujemy się budownictwem wielorodzinnym, budownictwem użyteczności publicznej, budownictwem przemysłowym i rolnym, remontami, modernizacjami, adaptacją budynków użyteczności publicznej i mieszkaniowej, docieplaniem obiektów kubaturowych, renowacją zabytków, robotami i pracami wykończeniowymi oraz pracami instalacyjnymi. Razem z nami przygotują Państwo projekt budowy, przeprowadzą wszelkie prace oraz przejdą z sukcesem odbiór techniczny budynku. Na liście naszych realizacji znajdują się także obiekty jak sale i hale sportowe oraz boiska wielofunkcyjne. Dla przedsiębiorców przygotowujemy i realizujemy projekty zakładów produkcyjnych, zapleczy socjalnych i biurowych, chłodni i komór chłodniczych oraz zbiorników dla rolnictwa. Specjalizujemy się również w budowie sieci kanalizacyjnych oraz wodociągowych oraz odtwarzamy nawierzchnie asfaltowe. Tajemnic przed nami nie mają również konstrukcje stalowe, ponieważ w naszym zakładzie ślusarskim powstają wygrodzenia do trzody chlewnej, konstrukcje stalowe wykorzystywane w budownictwie mieszkalnym czy budowie obiektów użyteczności publicznej. Opracujemy dla Państwa również najlepsze rozwiązanie z zakresu wentylacji podziemnej przestrzeni garażowej, hali przemysłowej czy innych obiektów również z wykorzystaniem odzysku ciepła.

Wynajem sprzętu

Produkując skomplikowane konstrukcje stalowe hal przemysłowych i sportowych, balustrad balkonowych i tarasowych, klatek schodowych, zdajmy sobie sprawę, że kluczem do sukcesu jest również posiadany i wykorzystywany do tej pracy sprzęt. Dlatego dodatkowo trudnimy się wynajmem sprzętu budowlanego. Proponujemy usługi z wykorzystaniem ciężkiego sprzętu jak koparki kołowe, koparko-ładowarki, ładowarki teleskopowe czy ciągniki rolnicze. Przy mniejszych projektach i budowach zakup takiego sprzętu nie byłby ekonomicznym rozwiązaniem. Wszystkie nasze urządzenia przechodzą regularne badania techniczne oraz są serwisowane, posiadają wszystkie atesty bezpieczeństwa!

Opracowanie:
Masłowo, Śląska 88
tel. 65 546 10 94
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz