Artykuł sponsorowany

Budowa w systemie pod klucz z Great House Marcin Kobylarz

Budowa w systemie pod klucz z Great House Marcin Kobylarz

Nie ulega wątpliwości, że budowa własnego domu stanowi niejednokrotnie najważniejszą inwestycję w życiu. Mimo istoty przedsięwzięcia, z rozmaitych przyczyn nie zawsze dysponujemy odpowiednią ilością czasu, aby dopilnować wszystkich etapów powstania obiektu. Dlatego też wszyscy pochłonięci pracą zawodową bądź chwilowo przebywający za granicą powinny skorzystać z opcji budowy domu pod klucz. Powierzając zadanie jednemu wykonawcy, zyskują bowiem znaczne korzyści, w tym redukcję kosztów oraz stresu związanego z przeprowadzeniem inwestycji.

Spokój ducha i dużo więcej

Nie da się ukryć, że budowa domu w systemie pod klucz wygląda pod wieloma aspektami inaczej niż przy metodzie gospodarczej, kiedy to inwestor większą część działań przeprowadza samodzielnie. Jak mówi przedstawiciel znanej i cenionej firmy Great House: „Zlecając realizację obiektu od A do Z, odchodzą zmartwienia dotyczące doboru materiałów czy nadzoru nad postępem robót. Z tego powodu budowa pod klucz stanowi świetny wybór dla osób prowadzących intensywny tryb życia, którzy zwyczajnie nie mają czasu na regularne doglądanie inwestycji”.

Powierzenie całej operacji dla jednego wykonawcy to zatem przesunięcie ciężaru organizacyjnego, dzięki czemu właściciele stawianego obiektu mogą w pełni skupić się na codziennych obowiązkach. Tego typu forma współpracy przynosi ponadto korzyści w postaci przejrzystości reklamacji. Współpraca z pojedynczym podmiotem pozwala dużo łatwiej wyegzekwować ewentualne poprawki, których dokonanie powinno być przewidziane w umowie między wykonawcą a klientem. Dobre firmy, dbając o dobro inwestora, nie pozwalają sobie jednak nawet na najdrobniejszą pomyłkę, doskonale wiedząc, że każde uchybienie generuje dodatkowe koszty. Nie inaczej  jest w przypadku przedsiębiorstwa Great House Marcin Kobylarz, zawsze realizującego zadania z należytą starannością.

Zalety systemu budowy pod klucz

Niewątpliwym atutem budowy pod klucz jest ciągłość oraz szybkość realizacji kolejnych faz inwestycji. Przy tradycyjnej metodzie gospodarczej, niemalże każde zadanie wymaga zatrudnienia innej ekipy. Chociaż fachowców na rynku nie brakuje, dopasowanie terminów murarzy, tynkarzy bądź hydraulików może być nie lada problemem. Takich sytuacji unikniemy zdecydowanie, korzystając z usług jednego wykonawcy. Firma Great House zajmie się całym procesem urzeczywistnienia projektu, poczynając od stawiania fundamentów, a na wyposażeniu wnętrz kończąc. Tym samym unika się przestojów, zaś wysokie umiejętności pracowników powyższego przedsiębiorstwa sprawiają, że zyskujemy gwarancję wysokiej jakości wykonania obiektu.

Dyspozycyjność specjalistów umożliwia ponadto bardzo precyzyjne określenie terminu zakończenia budowy. Co więcej, już we wczesnej fazie dokładnie poznajemy koszty przedsięwzięcia. Inwestor nie musi więc się obawiać, że przy postępie prac nagle przekroczy zakładany budżet. W przypadku samodzielnego wykańczania, standardem zaś stało się niedoszacowanie łącznych kosztów o około 10-20%.

Chociaż nieruchomości pod klucz są droższe od tych w stanie deweloperskim nawet o jedną trzecią, w wielu przypadkach możemy być pozytywnie zaskoczeni. Przedstawiciel przedsiębiorstwa Great House podkreśla, iż dzięki długofalowej współpracy z dostawcami surowców, może ono liczyć na duże rabaty, co przekłada się na mniej lub bardziej poważną redukcję wydatków inwestycyjnych. „Nie sposób pominąć faktu, iż dzięki doskonałej znajomości branży, nie doprowadzamy również do przeszacowania ilości materiałów, co wyklucza konieczność ich późniejszego transportu”- dodaje pracownik firmy.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz