Materiał Partnera

Budowa drewnianego domu szkieletowego – zaopatrz się w najwyższej jakości wyroby tartaczne!

Budowa drewnianego domu szkieletowego – zaopatrz się w najwyższej jakości wyroby tartaczne!

Budowa domu w technologii szkieletowej zyskuje na popularności wśród inwestorów. Trend, który przybył z Kanady i Skandynawii może doskonale sprawdzić się także w warunkach polskich. Aby jednak dom szkieletowy dobrze służył swoim mieszkańcom, niezbędna jest precyzyjna konstrukcja oraz wykorzystanie wyrobów tartacznych najwyższej jakości. Czym charakteryzuje się zatem dobry skład drewna, w którym znajdziemy odpowiednie materiały do budowy domu?

Co przemawia za budową domu szkieletowego?

Domy szkieletowe swoich zwolenników znajdują przede wszystkim wśród osób ceniących energooszczędność i ekonomię zarówno w czasie budowy, jak i późniejszego użytkowania. Do zalet domu o drewnianej konstrukcji wliczyć można krótki czas jego powstawania oraz oszczędność materiałów, związaną przede wszystkim z brakiem konieczności stawiania rozbudowanych fundamentów. Dodatkowo, drewniane domy dają możliwość łatwej i niewymagającej wielu zasobów przebudowy, gdyż ich konstrukcję można znacznie swobodniej niż murowaną przenosić i wycinać. 

Można zrobić to bez obaw o instalację, którą w prosty sposób ukrywa się w szkielecie budynku. Wśród klientów Składu Tarcicy w Bielanach, której właścicielem jest Przemysław Górowicz, wciąż przybywa osób poszukujących najwyższej jakości drewna do wykonania solidnej konstrukcji budowlanej. Użytkownicy szczególną uwagę zwracają na więźbę dachową, która przeznaczona jest do zachowywania dużej wytrzymałości na wiatr czy śnieg, a także ma za zadanie wspierać izolację cieplną. Staranne wykonanie stelażu dachu z wysokiej jakości drewna będzie jednym z najważniejszych elementów, o jaki należy zatroszczyć się podczas budowy domu.

Drewno budowlane, które zapewni bezpieczeństwo konstrukcji

W cieszącym się dobrą renomą składzie drewna i tarcicy zaopatrzymy się we wszystkie wyroby, które niezbędne są do budowy domu szkieletowego. W ofercie Składu Tarcicy w Bielanach znajdziemy poddane najwyższej jakości przetwórstwa drewno budowlane, czyli przede wszystkim więźby dachowe, podbitki drewniane, a także tarcica: deski, belki i listwy. Wyroby drewniane zadecydują o solidności konstrukcji budynku, dlatego powinny być wytrzymałe na trudne warunki atmosferyczne, być odpowiednio elastyczne oraz precyzyjnie dopasowane swoimi wymiarami. Usługom tartacznym zaufać możemy przede wszystkim wtedy, kiedy realizująca je firma, taka jak nasza, posiada wieloletnie doświadczenie oraz posiada szeroką, wszechstronną ofertę, wskazujące na jej doskonałą znajomość przemysłu tartacznego.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz