Materiał Partnera

Budowa domu

Budowa domu

Gdy decydujemy się na budowę domu czeka nas podjęcie wielu ważnych decyzji. Od samego projektu tego jak nasz przyszły dom będzie wyglądał po decyzję, kto będzie go budował, jakie materiały do tego wykorzystać a na samym końcu jak wykończyć surowy budynek. Dziś dzięki dużej konkurencji na rynku możemy przeanalizować oferty wielu wykonawców, aby porównać zakres oferowanych usług oraz sprawdzić jak możemy rozwiązać problem zapewnienia wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Przedsiębiorstwo Teks to miejsce, w którym znajdą Państwo wysokogatunkowe materiały budowlane. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych, które stanowią uzupełnienie każdej budowy. Poza szeroką gamą produktów nasi klienci mogą skorzystać z naszych usług budowlanych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i razem z klientem staramy się wypracować najlepsze rozwiązania.

Materiały budowlane

Wybór odpowiednich materiałów budowlanych może przyprawić o ból głowy. Na szali stawiamy dobrej jakości produkty oraz oszczędność, która wymagana jest, aby szybko i bez problemu zakończyć budowę na czas. Budowa domu może potrwać, co najmniej kilka miesięcy i musimy podzielić ją na kilka etapów. Najwięcej wyborów czeka nas na samym początku, gdzie musimy zacząć od stanu surowego. Tutaj będziemy potrzebować betonu, pustaków lub cegieł, kleju, stali zbrojeniowej, drewna, cementu, elementów prefabrykowanych i mniejszych produktów do wykończenia podstawowych konstrukcji drewnianych i żelaznych. Później czeka nas zakup okien, praca nad dachem i przejście do etapu instalacji. Warto skorzystać z opcji zakupu oraz dostawy materiałów budowlanych przez wykonawcę. Dzięki temu oszczędzamy dużo czasu i korzystamy z pomocy specjalistów, którzy doradzą najlepsze dla nas produkty. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Oferujemy materiały firm Wienerberger, Mapei, Termalica, Kabe czy Kreisel. Oferujemy transport specjalistyczny z rozładunkiem zamówionych produktów. Dodatkowo wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oferujemy możliwość zwrotu zakupionego niewykorzystanego i nieuszkodzonego towaru.

Instalacje wewnętrzne

Po wstępnych decyzjach i rozpoczęciu budowy po pewnym czasie czeka nas etap zakładania i montowania instalacji. W projekcie domu powinny zostać rozrysowane instalacje wodne, kanalizacyjne, elektryczne, grzewcze i gazowe. Do ich wykonania warto użyć materiałów wysokiej jakości, które pozwolą na długie użytkowanie instalacji bez niepotrzebnych awarii. W naszej ofercie znajda Państwo produkty renomowanych polskich i zagranicznych producentów. Klientom oferujemy kompletne instalacje wewnętrzne oraz system rynien i drenów. Co więcej proponujemy również produkty takie jak żeliwo drogowe, odwodnienia liniowe, zbiorniki bezodpływowe, pompy i przepompownie ścieków, separatory substancji ropopochodnych czy armaturę żeliwną (zasuwy, hydranty i zawory). Na każdym etapie współpracy oferujemy pomoc oraz doradztwo. W trakcie konsultacji na bieżąco informujemy klienta o postępie prac budowlanych.

Opracowanie:
Mysłowice, Rzemieślnicza 1
tel. 32 222 50 68
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz