Artykuł sponsorowany

Bt Reise Hit Biuro Turystyczne: Wakacje last minute – wersja all inclusive, a może bez?

Bt Reise Hit Biuro Turystyczne: Wakacje last minute – wersja all inclusive, a może bez?

Obecnie na rynku działa wiele elastycznych biur podróży, które dbają o to, aby ich klienci mogli nie tylko uzyskać wysoki komfort swoich wakacji, ale także ich niskie ceny. W Polsce od lat królują wczasy nad Morzem Śródziemnym w wersji last minute. Jest to bowiem bardzo opłacalna opcja, która jak się okazuje jest chętnie wybierana zarówno z wyżywieniem all inclusive, jak i bez takiego udogodnienia. Od pracownika Bt Reise Hit Biuro Turystyczne dowiemy się, kiedy wybrać dane rozwiązanie!

Opcja bez all inclusive! Szalone zwiedzanie

Wczasy last minute bez all inclusive mogą być bardzo atrakcyjne cenowo, obniżając koszt wyjazdu na siedem, czy też jedenaście dni, nawet o kilkadziesiąt procent! Kosztem pełnego wyżywienia i zapewnionego alkoholu, uzyskujemy zaś tanie urlopy, które możemy swobodnie zaplanować do swoich potrzeb. Dzisiaj wiele osób woli bowiem zapłacić w biurze podróży około 1500-2000 zł za wyjazd do Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Chorwacji, czy popularnej ostatnio Albanii, bez opcji all inclusive, w ten sposób otwierając sobie możliwość codziennego stołowania się w modnych restauracjach serwujących regionalne przysmaki. Warto wiedzieć, że takie rozwiązanie jest szczególnie polecane osobom, które chcą połączyć hotelowy i plażowy wypoczynek ze zwiedzaniem danego miejsca. Wtedy organizacja wyżywienia we własnym zakresie będzie bardziej opłacalna, niż dodatkowe opłaty za all inclusive. Istotne jest również to, że dzisiaj wiele dobrych biur podróży, gwarantuje niesamowicie tanie wycieczki – nawet w okolicach tysiąca złotych za osobę – okrajając ofertę żywieniową. Dla wielu osób jest to idealna opcja, która pozwoli np. na tanie przemierzenie quadem pięknej Riwiery Makarskiej, czy też Sycylii! Pamiętaj, nigdy nie płać za coś, z czego nie będziesz korzystać!

Opcja all inclusive! Bezstresowy wypoczynek

Dla kogo przeznaczona jest opcja all inclusive wyjazdów last minute? Przede wszystkich dla turystów, którzy kochają leniwy wypoczynek na plaży, sączenie kolorowych drinków, a także integrowanie się z innymi wczasowiczami, przebywającymi w danym kurorcie. Polacy chętnie korzystają z tej opcji przede wszystkim ze względów organizacyjnych. Wybór opcji all inclusive zapewnia bowiem bezstresowe wczasy, co szczególnie ważne jest dla par, emerytów, a także rodzin z dziećmi. Warto przy tym wiedzieć, że ceny wyjazdu last minut z pełnym wyżywieniem, a także kontynentalnym oraz regionalnym alkoholem i innymi udogodnieniami, nie muszą być wcale wysokie! Dzisiaj bez problemu można znaleźć ofertę last minute z all inclusive, do hotelu czterogwiazdkowego np. na Majorkę, Kretę, Zakynthos, czy Cypr, za mniej niż 2500 złotych. Jak jednak tego dokonać? Monitoruj stale oferty firm turystycznych, które współpracują z kilkudziesięcioma touroperatorami. Takie warunki umożliwia Bt Reise Hit Biuro Turystyczne, które na swojej nowoczesnej stronie internetowej, posiada intuicyjną wyszukiwarkę. Eksperci zaś zawsze służą pomocą zarówno mailowo, jak i telefonicznie – skorzystaj z narzędzia „Szybki kontakt”!

Najlepsze wycieczki i nie tylko!

Bt Reise Hit Biuro Turystyczne istnieje na rynku od 1990 roku. Specjalizuje się w wyjazdach zagranicznych, oferując atrakcyjne wycieczki objazdowe oraz wczasy zagraniczne. Reise HIT to profesjonalna obsługa i atrakcyjne oferty. Sprzedaje bilety lotnicze różnych przewoźników i dba o bezpieczeństwo klientów, proponując korzystne ubezpieczenia turystyczne. W ofercie biura podróży można znaleźć wyjazdy do takich miejsc jak Grecja, Wyspy Kanaryjskie, Włochy, Francja czy Chorwacja. Firma oferuje również wyjazdy do kurortów górskich oraz atrakcyjnych miejsc nad morzem.

Opracowanie:
Knurów, Targowa 3
tel. 32 235 03 22
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz