Materiał Partnera

Botoks i kwas hialuronowy – kiedy warto je zastosować?

Botoks i kwas hialuronowy – kiedy warto je zastosować?

Wraz z wiekiem skóra traci swoją jędrność, pojawiają się nieestetyczne zmarszczki oraz zmiany skórne. Okazuje się, że można z nimi skutecznie walczyć dzięki zastosowaniu metod proponowanych przez renomowane kliniki medycyny estetycznej. Wykonywane w nich zabiegi polegające na aplikacji toksyny botulinowej, czyli popularnego botoksu, a także zastosowanie kwasu hialuronowego zapewniają doskonałe rezultaty.

Zmarszczki wyeliminowane

Wskutek utraty jędrności skóry oraz mimiki, na twarzy człowieka z wiekiem pojawia się coraz więcej wyraźnych zmarszczek. Dla wielu osób ich wygląd jest nieestetyczny, dlatego poszukują sprawdzonych rozwiązań w celu wyeliminowania problemu. Okazuje się, że zmarszczki mogą być skutecznie zredukowane poprzez zastosowanie toksyny botulinowej. Zabiegi z zakresu aplikacji botoksu w wybrane miejsca przeprowadzane są w renomowanych klinikach medycyny estetycznej, które swoim pacjentom oferują profesjonalizm oraz bezpieczeństwo w trakcie przeprowadzania zabiegu.

Botoks to także niezwykle efektywna broń w walce z nadpotliwością czy przykurczami. Toksynę botulinową warto wstrzykiwać nie tylko w przypadku wygładzania istniejących już zmarszczek – dobrym rozwiązaniem jest aplikacja u młodych osób w celach profilaktycznych. Wstrzyknięcie botoksu powinno być jednak wykonane przez lekarzy, takich jak np. zespół specjalistów pracujących w klinice P&P Beauty Clinic, którzy wykorzystują wyłącznie renomowane preparaty, w tym toksynę botulinową firmy Galderma. Pozwala to skutecznie zminimalizować ryzyko wszelkich powikłań. Klinika oferuje również zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego Stylage firmy Lea Vivacy oraz Reatylane – kiedy dokładnie się go stosuje?

Komfortowe modelowanie

Kwas hialuronowy wstrzykiwany w ramach zabiegów medycyny estetycznej pozwala przede wszystkim na modelowanie nosa, a także podbródka czy ust. Nierzadko pacjenci specjalistycznych klinik decydują się na taki zabieg ze względu na chęć powiększenia warg i ich uwydatnienia. Doświadczeni lekarze pracujący w renomowanych placówkach tego typu zaproponują wstrzyknięcie odpowiedniej ilości kwasu hialuronowego, dzięki czemu efekt modelowania będzie naturalny, a uzyskany rezultat satysfakcjonujący dla pacjenta. Taki zabieg jest również zalecany w celu poprawy wyglądu w przypadku pojawiających się zagłębień w okolicach skroni.

Wypełnia się je kwasem hialuronowym, który wykorzystywany jest również do uwydatnienia kości policzkowych. Warto zdecydować się na tę metodę w celu modelowania policzków, co zapewni atrakcyjny wygląd i rysy twarzy zgodne z oczekiwaniami. Należy pamiętać, że zarówno botoks, jak i kwas hialuronowy, powinien być aplikowany przez specjalistów z renomowanej kliniki medycyny estetycznej. Dzięki temu zabiegi będą przeprowadzone sterylnie, bezpiecznie i profesjonalnie, gwarantując doskonałe, zamierzone rezultaty.

Opracowanie:
Gorzów Wielkopolski, Łokietka 32-33 lok. 17
tel. 608 123 132
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz