Materiał Partnera

Bogaty wybór zamków i klamek w ofercie firmy A&T Anna Zielińska

Bogaty wybór zamków i klamek w ofercie firmy A&T Anna Zielińska

Zamki oraz klamki to urządzenia, które spotykamy wszędzie. Znajdują się w każdych drzwiach – również tych do szafek, w każdym oknie, w sejfach, kufrach, skrzyniach i tym podobnych miejscach. Gwarantować mają bezpieczeństwo ludzi i przedmiotów. Różne rodzaje, o różnym stopniu zabezpieczeń znajdują inne zastosowania. Wszystkie jednak muszą być wytrzymałe oraz sprawne.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

W codziennym życiu spotykamy się z wieloma miejscami, trzeba zamykać na klucz. Choćby drzwi wejściowe do naszego domu. Szczególnych zabezpieczeń wymagają zakłady produkcyjne oraz obiekty takie jak kontenery, sejfy, szafki depozytowe, szafki ubraniowe oraz kufry motocyklowe. A więc przedmioty, których głównym przeznaczeniem jest przechowywanie i zabezpieczenie mienia.

Sprzedaż wysokiej jakości okuć do szaf metalowych i profili uszczelniających prowadzi gdyńska firma A&T. Swoim klientom dostarcza wyrobów z najwyższej jakości materiałów, pochodzących od czołowych producentów ze Szwecji, Szwajcarii, Niemiec, Hiszpanii i Turcji.

Zamki najwyższej jakości

W ofercie firmy dostępne są zamki ćwierćobrotowe. To uniwersalne rozwiązanie, mające wiele zastosowań. Wymagają ćwierćobrotowego zamknięcia drzwi. Wykonane są z trwałych materiałów, takich jak odlew cynkowy lub stal nierdzewna oraz poddawane między innymi chromowaniu.

W sprzedaży znajduje się wariant zamka z samoblokującym się kluczem, którym można posłużyć się do operowania drzwi w formie klamki. Zamek skrzydełkowy z elastycznym uchwytem podatnym na zginanie jest także wstrząsoodporny. Cechuje go dowolna rotacja przy otwieraniu i zamykaniu drzwi. Wykonywany jest z odlewanego cynku chromowanego lub malowanego proszkowo. Dostępny jest również zamek dociskowy z nitowanym na stałe językiem. Pewną alternatywę stanowią zamki klamki, gdzie mechanizm znajduje się w klamce i nie wymaga jej osobnego montażu. Funkcjonują one w wersji „L” oraz wersji „T”.

Oferowane zamki do drzwi izolowanych wykonywane są z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Uzupełnienie oferty zamków stanowią akcesoria. Wśród nich znajdują się urządzenia przekazujące, rękojeści i pokrętła, czy rygiel działający na zasadzie naciśnij-żeby-zamknąć.

Wytrzymałe klamki

Firma A&G ma w swojej ofercie bogaty wybór klamek wahadłowych dostępnych w różnych rodzajach. Uchwyt i szyld wykonywane są z odlewu cynkowego malowanego proszkowo na czarno lub odlewu poliamidowego wzmocnionego włóknem szklanym. Niektóre wersje mają wkładkę cylindryczną z ciśnieniowego odlewu cynkowego. Pętla na kłódkę wykonywana jest ze stali nierdzewnej.

W sprzedaży znajdują się również baskwile, prowadnice, akcesoria, zatrzaski oraz elementy montażowe.

Opracowanie:
Gdynia, Okrzei 5 lok. 37
tel. 58 627 03 08
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz