Materiał Partnera

Bogata oferta sklepu z materiałami i narzędziami do złocenia

Bogata oferta sklepu z materiałami i narzędziami do złocenia

Złocenie jest niezwykle wyrafinowaną metodą na stworzenie wyjątkowego wyglądu konkretnego przedmiotu czy elementu. Nanoszenie tego szlachetnego kruszcu na poszczególne fragmenty mebli, figur lub wielu innych rzeczy musi być jednak wykonane bardzo precyzyjnie i z wykorzystaniem specjalistycznych materiałów. Znajdują się one w bogatej ofercie sklepu Edan s.c. – co konkretnie obejmuje asortyment?

Profesjonalne złocenie

Nanoszenie powłoki ze złota zazwyczaj odbywa się poprzez wykorzystanie specjalnie przygotowanych płatków tego metalu szlachetnego. Cienkie warstwy dostępne są w ofercie renomowanego sklepu z materiałami pozłotniczymi – firma Edan s.c. od wielu lat jest dystrybutorem złota w różnej postaci. Asortyment obejmuje nie tylko złoto płatkowe, ale też złoto w rolce, puder ze złota, złoto muszelkowe czy nawet jadalne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów z różnych branż, firma Edan s.c. jest w stanie dostarczyć również złoto kosmetyczne, które przydaje się m.in. do wytwarzania balsamów i kremów, a dzięki swojej hipoalergiczności może być bezpośrednio nakładane na skórę. Powłokę ze złota nanosi się na poszczególne powierzchnie dzięki zastosowaniu różnych technik, jednak najpopularniejszą z nich jest pulment. W ofercie Edan s.c. znaleźć można tę specjalistyczną glinkę w różnych wariantach kolorystycznych. Szeroki asortyment obejmuje także grunt polerski, a wykonanie właściwej zaprawy możliwe jest dzięki dopasowaniu odpowiedniej kredy pozłotniczej. Co jeszcze oferuje swoim klientom ten renomowany sklep?

Wyjątkowe przedmioty

Pozłacane materiały wyglądają nietuzinkowo, szlachetnie i niepowtarzalnie. Z tego powodu złotem pokrywa się m.in. antyki, jednak dla uzyskania naturalnego efektu warto zastosować także specjalną patynę. Również i tego typu produkt w swojej bogatej ofercie posiada sklep Edan s.c., podobnie jak wiele profesjonalnych narzędzi pozłotniczych wykorzystywanych podczas procesu złocenia. Noże pozłotnicze o różnych długościach, agaty i punce to tylko niektóre z dostępnych w asortymencie Edan s.c. produktów. Firma ta jest jednak nie tylko dystrybutorem złota, ale także i srebra. Podobnie jak złoto, kruszec ten występuje w różnego rodzaju formach. Spory wybór daje wiele możliwości klientom chcącym wykonać niepowtarzalne zdobienie ze złota lub srebra. Tworząc wyjątkowy wyrób w procesie złocenia, warto także zadbać o odpowiednią zaprawę kredową i pulmentową – jej niezbędnym składnikiem jest wysokiej klasy klej pozłotniczy. Produkt ten także znajduje się w ofercie firmy Edan s.c., której szeroki asortyment obejmuje zarówno złoto czy srebro w różnych formach, jak i niezbędne do złocenia narzędzia oraz artykuły.

Opracowanie:
Kraków, Szlak 8
tel. 12 632 69 90
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz