Materiał Partnera

Blacharstwo pojazdowe z Otwocka!

Blacharstwo pojazdowe z Otwocka!

Twoje auto brało udział w kolizji, stłuczce, czy też w poważniejszym wypadku? A może Twoim problemem jest zarysowany lakier i rdzewiejąca karoseria? We wszystkich tychże przypadkach warto udawać się do profesjonalnych firm, zajmujących się kompleksowymi naprawami blacharsko-lakierniczymi. Najlepsze z nich są również przygotowane na usługi związane z holowaniem aut. Tak jest między innymi w przypadku firmy z Otwocka, którą znajdziesz przy ulicy Kraszewskiego 31!

Profesjonalne usługi lakierniczo-blacharskie

Otwocki warsztat Blacharstwo Pojazdowe, wyróżnia się na rynku lokalnym swoją innowacyjnością – posiadanie nowoczesnych parków serwisowych, spełniających normy proekologiczne – a także zatrudnianiem szeroko wyspecjalizowanych pracowników: inżynierów, konstruktorów, lakierników, blacharzy, metaloplastyków itd. Warto wiedzieć, że wysokie standardy firm, które opierają swoją działalność o najnowszą technologię i o pozyskiwaną latami wiedzę, pozwalają na rekonstrukcje uszkodzeń w taki sposób, aby dane auto nie tylko wyróżniało się swoim nowym wyglądem, ale także wysokimi parametrami użytkowymi karoserii. W firmie Blacharstwo Pojazdowe, każde działanie serwisowe związane jest ze skrupulatnym procesem projektowym, zapośredniczonym nowoczesnym oprogramowaniem. To pozwala na uzyskiwania niemalże fabrycznego efektu uszkodzonych elementów.

Warto wiedzieć, że otwocki warsztat specjalizuje się szczególnie w naprawach aut marek azjatyckich Hyundai i Mitsubishi, serwisując pojazdy według wskazań producenckich.

Auto detailing zewnętrzny

Cechą wyróżniającą warsztat Blacharstwo Pojazdowe spośród innych podmiotów, jest również to, iż zajmuje się on działaniami auto detailingu zewnętrznego. Często do zakładu zgłaszają się właściciele starszych pojazdów, a także dealerzy samochodowi, którzy chcą sprzedać odnowione auta. Odpowiednie działanie blacharskie, czy zmiana lakieru, oraz nałożenie warstw zabezpieczających, może spowodować, że nawet kilkunastoletni samochód, nabierze nowego blasku. To zaś spowoduje, że jego rynkowa wartość znacznie wzrośnie!

Holowanie i lawetowanie aut

Po różnego rodzaju kolizjach, czy wypadkach firma Blacharstwo Pojazdowe, oferuje profesjonalne usługi holowania i lawetowania, na terenie całego kraju. Sprzyja to wykonywaniu szybszych napraw blacharskich oraz lakierniczych. Lawetowanie wykorzystywane jest również w celach transportu aut do kasacji, kupionych aut od dealerów, bądź pojazdów, która mają trafić do salonów.

Wysokie standardy obsługi klientów

Warto wiedzieć, że firma Blacharstwo pojazdowe z Otwocka, jest tak bardzo polecane przez klientów indywidualnych, czy biznesowych, ze względu na wysokie standardy obsługi klientów. Mogą oni w ramach OC uzyskać samochód zastępczy, czy też skorzystać z opcji zapłaty bezgotówkowej. Likwidacja szkód komunikacyjnych to specjalność warsztatu z Otwocka, którego właścicielem jest Grzegorz Sędek.

Opracowanie:
Otwock, Kraszewskiego 31
tel. 601 698 839
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz