Materiał Partnera

Biżuteria z drzewkiem szczęścia od Walo-Silver – sięgnij po uniwersalny motyw!

Biżuteria z drzewkiem szczęścia od Walo-Silver – sięgnij po uniwersalny motyw!

Ozdoby biżuteryjne z motywem drzewka to nieprzemijający trend. Jeżeli chcesz sprawić radość swojej partnerce, szukasz gustownego prezentu dla członka rodziny lub chciałbyś uszczęśliwić przyjaciela, sięgnij po srebrne wyroby jubilerskie z pracowni Walo-Silver. Tworzone według autorskiego projektu, o niebanalnej formie i unikatowej kolorystyce, zachwycą każdego miłośnika oryginalnych kosztowności.

Drzewo szczęścia – biżuteryjny must have

Srebrne ozdoby z drzewkiem szczęścia prezentują się bardzo gustownie, a ich niebanalna forma sprawia, że mogą być noszone zarówno na co dzień, jak i od święta. Jeżeli poszukujesz biżuterii o oszczędnej formie i podkreślającej miłość do natury, z pewnością zachwycisz się wyrobami z pracowni Walo-Silver. Drzewo jest postrzegane jako uniwersalny symbol życia – wiecznej odnowy i nieśmiertelności. Żyjące przez setki lat, zapuszczające korzenie, a jednocześnie wybijające się ku górze, przywodzi na myśl same pozytywne skojarzenia. Nic dziwnego, że stało się motywem funkcjonującym w wielu wierzeniach i kulturach. Jak wskazuje rękodzielnik z pracowni Walo-Silver, największą popularnością wśród klientów cieszą się drzewka szczęścia wkomponowane w okrąg. W takich kompozycjach jubilerskich korona i korzenie drzewa dotykają krawędzi, obejmując efektownie całe wnętrze koła.

Biżuteria z drzewkiem szczęścia – sposoby noszenia

Srebrna biżuteria z drzewkiem to świetny dodatek do codziennych stylizacji. Jeżeli zdecydujesz się na większe zawieszki, pamiętaj o dobraniu dłuższego łańcuszka lub rzemyka, tak aby biżuteria stanowiła centralny punkt outfitu. Preferujesz minimalizm? W takim razie noś naszyjniki z drzewkiem jako jedyną ozdobę, osiągając efekt wysublimowanej prostoty. Jeżeli nie nawykłaś do noszenia naszyjników, postaw na szykowne kolczyki lub bransolety zdobione różnokolorowymi bursztynami, i ciesz się bliskością z naturą. Z pomocą artysty z Walo-Silver stworzysz spersonalizowaną kompozycję, w której zakochasz się od pierwszego wejrzenia.

Opracowanie:
Warszawa, Szwankowskiego 7 lok. 63
tel. 609 537 787
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz