Materiał Partnera

Biały montaż tylko z odpowiednią firmą!

Biały montaż tylko z odpowiednią firmą!

Za biały montaż uznaje się działania w zakresie montowania kabin prysznicowych, wanien, zlewów, umywalek, zestawów WC, a także coraz częściej zmywarek, pralek, uzdatniaczy wody, czy też różnych elementów instalacji wewnętrznej wodnokanalizacyjnej. Jak można zatem zauważyć, takie działania powinny wykonywać profesjonalne i doświadczone firmy. W przeciwnym razie może skończyć się to zalaniem niższych kondygnacji nad łazienką, czy też toaletą!

Biały montaż i jego wyzwania…

Dzisiaj wiele firm ogólnoremontowych zapewnia, iż wyspecjalizowana jest w działaniach białego montażu. Ale czy aby na pewno? Niestety dziesiątki wykonawców opiera swoje prace nie o wyspecjalizowanie dziedzinowe dotyczące sztuk instalatorskich, ale tylko o nowoczesne narzędzia, wyznaczniki producenckie i niestety własną intuicję. To niestety doprowadza wielokrotnie do problemu, jaką jest fuszerka remontu łazienki. Wielu klientów skarży się zatem na niepoprawny odpływ z prysznica bez brodzika, czy też na szybkie zapychanie się zestawu WC. Montaż takich konstrukcji musi być bowiem nie tylko precyzyjny, ale także dostosowany do warunków technicznych pomieszczenia. Jeśli dana firma nie opiera się o wizje lokalne, projekty, czy o różnego rodzaju unormowania branżowe, to znak, że mamy do czynienia z nieprofesjonalnym wykonawcą. Takiego ustrzec się można dzięki poszukiwaniom ekipy remontowej w Internecie – sprawdzaj jego opinię – oraz poprzez podpisywanie szczegółowych umów z załącznikami w postaci właśnie projektów.

Biały montaż tylko w działaniach spersonalizowanych

Biały montaż to nie ustawianie mebli według własnych zachcianek, ale przede wszystkim złożone działanie projektowo-wykonawcze, które ma niestety określony „z góry” zakres. Wielokrotnie, aby przemieścić naszą wannę w inne miejsce łazienki, należy bowiem całkowicie przebudować sieć elektryczną i hydrauliczną, co może okazać się wysoce nieopłacalne. Lepiej zatem zaufać wykonawcom, którzy nawet wizualne wady pomieszczeń potrafią przekuć w dużą zaletę. Olbrzymie znaczenie ma bowiem dobór odpowiednich technik montażowych i materiałów budowlanych, czy też kreatywność danego zespołu. Dobra łazienka to bowiem łazienka „spersonalizowana”, a ta nigdy nie będzie nudna, ciasna, czy też mało funkcjonalna. Dowodem na to są realizacje firmy AFRA 70 z Trójmiasta, która podejmuje się białego montażu w mieszkaniach, domach, urzędach, korporacjach, czy restauracjach i hotelach. Zaletą tegoż przedsiębiorstwa, jest zaś jego szerokie wyspecjalizowanie w sztukach remontowych.

Opracowanie:
Gdańsk, Wejhera 5B lok. 18
tel. 509 147 231
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz