Materiał Partnera

Bezpieczny kredyt dzięki profesjonalnemu specjaliście

Bezpieczny kredyt dzięki profesjonalnemu specjaliście

Uzyskanie kredytu w większości przypadków uzależnione jest od otrzymania pozytywnej weryfikacji w danym banku. Nierzadko jednak wybieramy pierwszą napotkaną ofertę, przez co tracimy możliwość wzięcia pożyczki na korzystniejszych warunkach. Odpowiednie rozeznanie w tej branży posiadają specjalne biura, które reprezentują klientów w sprawach kredytowych. W czym mogą dokładnie pomóc?

Najlepsze oprocentowanie

Pożyczki udzielane są na specjalnych zasadach, dzięki którym banki i firmy pożyczkowe mogą zarabiać na kredytobiorcach. Doliczone oprocentowanie powoduje, że spłata wynosi więcej niż kwota pierwotnie pożyczona. Obecnie różne instytucje prześcigają się w oferowaniu coraz to lepszych warunków, co pozwala na uzyskanie niższej rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania. Niełatwo jednak odnaleźć się w gąszczu promocji i firm, dlatego warto zatrudnić specjalistów, którzy na bieżąco monitorują rynek i potrafią wybrać najlepsze rozwiązanie. Narażające na najmniej strat pożyczki pozwalają na sprawne i terminowe spłaty, dzięki czemu nasza historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej będzie zawierała jedynie dane pozytywne, co zwiększy naszą wiarygodność i pomoże w uzyskaniu kolejnych tego typu zastrzyków gotówki. Profesjonaliści z ATS-Konsulting Sławomir Turza posiadają doświadczenie w branży, które pozwoli nam wybrać najkorzystniejszą ofertę. Nie należy obawiać się wysokich prowizji dla pośrednika, a jego udział pozwoli nam na uzyskanie właściwego kredytu. Posiadający szeroką wiedzę z zakresu bankowości specjalista zapewnia nieocenioną pomocą przy zaplanowaniu pożyczki.

Kredyt to wiele kosztów

Okazuje się, że większa lub specjalistyczna pożyczka to sporo formalności oraz kosztów. Składa się na to wiele czynników: prowizja, wycena bankowa, ubezpieczenia, opłata za wpis do hipoteki, PCC-3, ubezpieczenie nieruchomości, przy zakupie dochodzą do tego również opłaty notarialne. Warto więc dokładnie przeanalizować ofertę i zdawać sobie sprawę z tego, co zawiera dana umowa. Fachowe pośrednictwo kredytowe pomoże w wytłumaczeniu zawiłej terminologii bankowej i prawniczej. W celu zminimalizowania ryzyka oraz uzyskania jak najlepszych warunków kredytu warto zwrócić się do pośrednika. Należy też pamiętać o tym, że takie usługi są dostępne nie tylko dla firm, ale i dla klientów indywidualnych. Pomaga to np. w uzyskaniu najlepszego kredytu mieszkaniowego czy konsolidacyjnego. Okazuje się zatem, że można wziąć pożyczkę na warunkach o wiele lepszych, niż proponowane przez dany bank czy firmę pożyczkową. Wystarczy skonsultować działania ze specjalistą, który wybierze najkorzystniejszy wariant ze wszystkich dostępnych.

Opracowanie:
Legnica, pl. Wolności 4 lok. 114
tel. 608 346 446
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz