Materiał Partnera

Bezpieczeństwo w domu

Bezpieczeństwo w domu

Coraz częściej szukamy nowoczesnych rozwiązań, które pomogą nam zadbać o nasze bezpieczeństwo w domu. Dziś czujemy się pewniej, gdy nasz dom wyposażony jest w instalacje systemów alarmowych, kamery czy nawet nieco bardziej rozbudowany monitoring. Daje nam to poczucie, że dbamy o naszych bliskich i nasze mienie. Możemy też bez zmartwień i stresu wyjechać na dłuższe wakacje. Jakie opcje są dziś dostępne na rynku? W co warto inwestować?

Ogicomp to firma, która zajmuje się serwisem komputerów i tabletów, instalacjami sieciowymi LAN, monitoringiem CCTV oraz RTV-SAT. Zdajemy sobie sprawę z tego, że rozwój technologii to nie tylko lepszy dostęp do informacji, ale również więcej możliwości ochrony naszego mienia. Nowoczesne technologie pozwalają wprowadzić harmonię i spokój w nasze życie a jednocześnie oferują proste rozwiązania, które każdy może stosować nawet na co dzień.

Systemy alarmowe

Zazwyczaj pierwsze pytanie klienta, który zgłasza się do nas w celu lepszego zabezpieczenia swojego domu, mieszkania czy budynku usługowego dotyczy instalowania alarmów. Bezpieczeństwo to dzisiaj priorytet, który pozwala nam na spokojne życie i cieszenie się dniem codziennym. Dlatego oferujemy instalacje alarmowe wykonywane na podzespołach polskiej firmy Satel, która oferuje produkty stworzone z najwyższej jakości materiałów. Instalacja systemów alarmowych wymaga indywidualnego podejścia do każdego klienta, wyboru najlepszych elementów i odpowiedniego ich montażu. Podstawowe systemy alarmowe składają się z podzespołów umożliwiających wykrywanie intruza na terenie chronionego obiektu, czyli czujek i czujników, wideo domofonów, zamków szyfrowych, czytników kart zbliżeniowych czy sygnalizatorów wewnętrznych i zewnętrznych. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na przekazywanie informacji na przykład na telefon klienta o włamaniu, pożarze, zalaniu pomieszczeń czy awarii zasilania. To także możliwość zdalnego sterowania urządzeniami domowymi, sterowania bramą czy włączania i wyłączania oświetlenia imitującego obecność kogoś w domu.

Monitoring CCTV

Nieco bardziej skomplikowanym, ale dającym więcej możliwości ochrony jest monitoring CCTV, czyli telewizja w układzie zamkniętym. Wykorzystuje się tu o wiele więcej nowoczesnych urządzeń i oprogramowania, które umożliwiają kontrolę tego, co dzieje się na chronionym obszarze. Instalacja takiego rozwiązania na terenie osiedli, placów budowy, przedsiębiorstw czy prywatnych posesji pozwala dbać o bezpieczeństwo znajdujących się tam osób ora zmienia. Nasza firma oferuje kompleksową obsługę realizacji zamówienia od wyboru najlepszych rozwiązań, instalację monitoringu, konfiguracji wszystkich urządzeń oraz późniejszego serwisu i dokonanie wszelkich niezbędnych napraw. Przewagą takiego systemu jest nie tylko bieżąca obserwacja tego, co dzieje się na terenie, ale również nagrywanie, odtwarzanie i archiwizowanie nagrań. Zdalny monitoring pozwala na kontrolę wydarzeń w naszym domu niemal z każdego miejsca. Jedyne, czego potrzebujemy to komputer, laptop lub smartfon z dostępem do Internetu!

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz