Materiał Partnera

Bez drukarki ani rusz!

Bez drukarki ani rusz!

Najwspanialsze projekty, super wykonane komputerowe zestawienia, praca wielu godzin ciężkiej pracy, na niewiele się zda, kiedy nie można wydrukować efektów swojej pracy. Pewnie nie tak rzadko zdarza się w pracy szukać z pendrive’m w kieszeni wolnego komputera z drukarką, bo w tej dostępnej akurat zabrakło tuszu. Nawet firmy fotograficzne korzystają z drukarek, siedzenie w ciemni i wywoływanie zdjęć odeszło do lamusa.

Jedna dla wielu

Olbrzymie maszyny w stylu Konica Minolta to super wynalazek zastępujący teraz większą część urządzeń skanująco – drukujących. Jeden taki potwór obsłuży kilka stanowisk pracy i to bezprzewodowo. Jest bardzo wydajna, można drukować do woli nie martwiąc się o wymianę kartridża. Oczywiście to nie wszystko. Można drukować bezpośrednio z pendrive’a oraz oczywiście kopiować.

Dodatkowo, jeśli firma chce trzymać rękę na pulsie i sprawdzać ilość wydruków przez pojedynczego pracownika, zakładane są hasła dla każdego. Można mieć wtedy wgląd w potrzeby danego działu. Nie wszyscy w tak samo dużym stopniu opierają swoją pracę na wydrukach, ocenić można zapotrzebowanie i określić zakupy papieru. Unika się też w ten sposób nieuczciwego drukowania prywatnych dokumentów.

Serwis gwarantowany

Jak każde urządzenie elektroniczne i nasza drukarka może mieć gorsze dni i odmówić posłuszeństwa. Dlatego też kupując sprzęt dla naszych pracowników powinniśmy zainteresować się gwarantowanym serwisem i to ekspresowym, by zakład pracy nie stanął z powodu braku dostępu do wydruków. Firma w której robimy zakup drukarek powinna oferować:

  • wyceny napraw
  • gwarancje na wykonane naprawy
  • fachową pomoc techniczną
  • oryginalne materiały eksploatacyjne
  • objęte gwarancją zamienniki oryginalnych materiałów eksploatacyjnych
  • udostępnianie urządzeń zastępczych
  • konsultacje techniczne
  • profesjonalne doradztwo przy wyborze sprzętu

Oczywiście potrzebny jest też długi okres gwarancji na sprzęt i darmowe naprawy, bądź wymianę wadliwego towaru.

Jedna firma do wszystkiego

Dla zakładu pracy bardzo korzystne jest nabywanie sprzętu i oprogramowania u jednego sprzedawcy. Umiejętnie dobrana firma komputerowa to mniej telefonów na wypadek awarii lub braku materiałów biurowych. Jaki chaos wprowadził by dyrektor, szef, czy kierownik, gdyby musiał za każdym razem szukać w dokumentach, sprzedawcy danego komputera, czy drukarki. Łatwiej jest też umówić się z jedną firmą na sezonowy przegląd i wymianę urządzeń na nowsze. Ma się wtedy możliwość sporego rabatu, czy kredytowanie zakupu.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz