Materiał Partnera

Autoryzowany dealer skuterów, quadów i motocykli – Ms-Mot

Autoryzowany dealer skuterów, quadów i motocykli – Ms-Mot

W Polsce każdego roku przybywa tysięcy fanów jednośladów i nie tylko. Wiele osób fascynuje się jazdą na pełnej adrenalinie takimi maszynami, jak skutery, quady, motocykle, czy nawet skutery śnieżne. Przy zakupie tego typu pojazdów należy jednak dokładnie zapoznać się z ich parametrami użytkowymi, a także konstrukcją. W tym pomogą Ci wyspecjalizowani doradcy dealera motoryzacyjnego Ms-Mot.

Ms-Mot – autoryzowany dealer

Jeśli planujesz zakup skutera, motocyklu, czy też quada, koniecznie udaj się do takich dealerów motoryzacyjnych, jak Ms-Mot. Tego typu firmy posiadają bowiem wieloletnie doświadczenie w sprzedaży jedno i czterośladów. Ich pracownicy to prawdziwi eksperci, którzy doradzą, jaki pojazd najlepiej zakupić. Warto przy tym wiedzieć, że najlepsze podmioty oferują również skutery, czy quady dla dzieci oraz młodzieży. Dzisiaj jest to świetny prezent urodzinowy, osiemnastkowy, czy też komunijny. Doskonale wie o tym dealer Ms-Mot – znaleźć tam można pojazdy przeznaczone nie tylko dla dorosłych. Sprzedaż dedykowana jest zatem profesjonalistom, ale także amatorom, stawiającym swoje pierwsze kroki w świecie pełnym adrenaliny i wiatru we włosach. Doradztwo techniczne na tym etapie zabawy z motoryzacją jest bardzo ważne!

Co można kupić od dealera Ms-Mot?

W placówce Ms-Mot można zakupić przede wszystkim wyjątkowe pojazdy o dużej mocy, solidności konstrukcyjnej, a także designerskiej estetyce. Skutery i motorowery pochodzą od takich marek jak KYMCO, Rieju, Keeway; oferowane motocykle od KYMCO, AJP, a także Rieju i Keeway; a quady od Arctic Cat, ponownie KYMCO, TGB, Acces Motor, oraz Linhai. W sprzedaży Ms-Mot posiada także niezwykłe skutery śnieżne, a także pojazdy typu UTV, które świetnie nadają się do eksplorowania bezdroży, leśnych dróg, czy terenów górzystych. Ekstremalna jazda zapewniona!

Uzupełnieniem oferty sprzedażowej dealera Ms-Mat są oczywiście części oryginalne oraz zamienne do sprzedawanych jedno i czterośladów, a także wszelkie przydane akcesoria – odzież ochronna, kaski, bidony, buty, rękawice itp. Wśród produktów znajdują się również te dedykowane dla osób uprawiających sporty ekstremalne.

Serwis motocykli, quadów i skuterów

Ważnym profilem działalności firmy Ms-Mat, jest również serwisowanie motocykli, quadów i skuterów. Tego typu usługi są w pełni profesjonalne i wykonywane przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu. To zaś zapewnia szybkość napraw, konserwacji oraz regeneracji różnych podzespołów, a to przekłada się na obniżone koszty. Stali klienci mogą liczyć na spore rabaty i atrakcyjne rabaty. Dealer pomaga również w sprzedaży starych pojazdów.

Opracowanie:
Nowy Dwór Gdański, Kanałowa 1
tel. 55 246 01 20
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz