Materiał Partnera

Autoryzowani partnerzy serwisowi marki MAN

Autoryzowani partnerzy serwisowi marki MAN

Na rynku polskim segmentu pojazdów ciężarowych wyróżnia się przede wszystkim koncern europejski pod marką MAN. Jest ona wiodącym dostawcą również autobusów, samochodów dostawczych, silników oraz maszyn przemysłowych. To między innymi dlatego na wzór państw zachodnich powstają w naszym kraju autoryzowane punkty serwisowe dedykowane tejże firmie motoryzacyjnej. Dowiedz się, czym wyróżniają się takie podmioty.

Partnerzy firmy MAN

Firma MAN współpracuje w Polsce tylko z najnowocześniejszymi punktami serwisowymi, które wyróżniają się nowoczesnym parkiem warsztatowym, a także profesjonalną oraz doświadczoną kadrą inżynierów, konstruktorów oraz serwisantów, którzy swoje działania opierają na standardach naprawczych producenta. Jednym z takich podmiotów w Polsce jest firma MAN Żerniki, która działa pod Poznaniem już od 1994 roku! To właśnie takie przedsiębiorstwa swoją ofertę serwisową kierują zarówno do klientów indywidualnych, jak i do dealerów pojazdów ciężarowych oraz zarządów firm transportowo-logistycznych, wyposażonych we flotę MAN. Warto przy tym wiedzieć, że MAN Żerniki swój rynkowy sukces nie zawdzięcza tylko i wyłącznie współpracy z międzynarodowym koncernem motoryzacyjnym, ale dzięki stałemu podnoszeniu swoich standardów oraz kompetencji pracowników podczas licznych szkoleń. To pozwala również obsługiwać inne silne marki na rynku maszyn ciężarowych – np. WIELTON, która specjalizuje się w oferowaniu naczep i przyczep.

Co składa się na ofertę autoryzowanych serwisantów MAN?

Autoryzowane punkty serwisowe MAN są przygotowane na wszelkiego rodzaju naprawy pojazdów ciężarowych tej marki – od serwisu kabin, po różnego rodzaju układy i podzespoły. W dużej mierze jest to umożliwione dzięki nowoczesnym maszynom serwisowym oraz komputerom diagnostycznym. Warto bowiem wiedzieć, że dzisiaj nowatorskie warsztaty mechaniki motoryzacyjnej wykorzystują w swoim placówkach innowacyjne technologie i nowinki techniczne. Pozwalają one na między innymi na montaże i naprawy klimatyzacji, tachografów cyfrowych/analogowych, ogrzewania Webasto/Eberspacher, systemu poboru opłat Toll-Collect, instalacji GPS, a także na działania związane z geometrią kół (również w technologii 3D). Warto przy tym wiedzieć, że najlepsi autoryzowani partnerzy serwisowi marki MAN działają także jako Okręgowe Stacje Kontroli Pojazdów, obsługując maszyny ciężarowe, budowlane, rolnicze, dostawcze, jednośladowe, czy też osobowe. 

Handel częściami oryginalnymi

Każdy właściciel pojazdu ciężarowego wie, iż przy jego naprawach najlepiej wykorzystywać części oryginalne pochodzące wprost z zakładów producenta. Jest to gwarancja bezusterkowości, odpowiedniej kompatybilności z całą konstrukcją, a także najwyższych parametrów technicznych. Jeśli chodzi o markę MAN, różnego rodzaju części oryginalne można zakupić w atrakcyjnych cenach – liczne promocje i rabaty dla stałych klientów – właśnie w autoryzowanych punktach serwisowych. Kooperujące z europejskim koncernem przedsiębiorstwa, zbudowały własne świetnie wyposażone magazyny, dzięki którym są one gotowe w ciągu dwudziestu czterech godzin dostarczyć klientom zamówioną część – poprzez dowóz własnym transportem bądź za pośrednictwem najlepszych krajowych firm kurierskich.

Opracowanie:
Żerniki, Jana Gutenberga 2
tel. 61 819 82 60
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz