Materiał Partnera

Autokar na wesele - postaw na przewóz gości w dobrym stylu

Autokar na wesele - postaw na przewóz gości w dobrym stylu

Praktycznie każda para młoda, planując uroczystości weselne, staje przed problemem zapewnienia transportu na miejsce ślubu lub przyjęcia weselnego dla swoich gości. Co prawda w dobie wszechobecnej motoryzacji część z zaproszonych osób może na uroczystości przybyć własnym autem, niemniej jednak nie należy zapominać o gościach, którzy z różnych powodów nie mają takiej możliwości. W takim przypadku doskonałym rozwiązaniem jest wynajem autokaru, dzięki któremu zapewnimy zaproszonym osobom komfortowy transport.

Zadbaj o odpowiedni autokar

Transport na wesele jest czymś, co nie zawsze znajduje się na pierwszych miejscach na liście obowiązkowych punktów podczas organizacji tego wyjątkowego dnia. Niemniej jednak, w trakcie przygotowań weselnych i załatwiania wszystkich związanych z tym wydarzeniem spraw, nie można zapomnieć, jak dużą rolę odgrywa dojazd w wyznaczone miejsce zaproszonych osób, co wbrew pozorom nie zawsze jest to proste. Rozważając sposób transportu naszych gości należy wziąć pod uwagę przede wszystkim liczbę osób, którym planujemy zapewnić przewóz. Nie da się jednak ukryć, że zdecydowanie najczęściej wybieranym rozwiązaniem w tym zakresie jest skorzystanie z usług firm, takich jak Leszek Kozdraś Przewóz Osób, oferujących kompleksowe usługi przewozowe i wynajem autokarów. Wynika to z faktu, że odpowiednio dobrany autokar komfortowo oraz szybko przewieziecie nawet do 56 gości, co niewątpliwie będzie rozwiązaniem znacznie tańszym niż np. wynajem kilkunastu taksówek, a bez wątpienia znacznie wygodniejszym i łatwiejszym pod kątem organizacyjnym niż transportowanie weselników różnymi środkami lokomocji. Dodatkowo decydując się na wynajem autokaru zapewniamy zaproszonym gościom:

  • transport po uroczystościach – co odgrywa niebagatelną rolę w przypadku gdy przyjęcie weselne odbywa się gdzie indziej niż zaplanowane są noclegi dla gości.
  • bezpieczeństwo przewozu, które zapewnia kierowca dysponujący odpowiednim doświadczeniem i uprawnieniami oraz w pełni sprawny i ubezpieczony pojazd,
  • możliwość integracji lub odświeżenia relacji rodzinnych jeszcze przed rozpoczęciem przyjęcia weselnego,
  • komfort i wygodę podróżowania – gdyż zdecydowana większość nowoczesnych pojazdów dostępnych na rynku dysponuje różnorodnymi udogodnieniami, takimi jak np. klimatyzacja, toaleta, bądź też DVD. Dodatkowo w lukach bagażowych bez problemu pomieszczą się bagaże i prezenty,

Dobra organizacja to podstawa

Organizacja przewozu gości weselnych to zadanie, które wymaga od Pary Młodej zsynchronizowania poszczególnych działań w tym zakresie. Dotyczy to przede wszystkim następujących aspektów:

  • ustalenie ilu gości skorzysta z organizowanego transportu, co pozwoli na określenie jak duży autokar będzie nam potrzebny i czy jeden pojazd wystarczy,
  • przekazanie informacji zaproszonym osobom o przygotowanym transporcie, a także godzinie i miejscu odjazdu,
  • ustalenie z kierowcą autokaru konkretnej godziny przybycia np. pod kościół lub USC. Warto przy tym zamówić pojazd nieco wcześniej niż planowana godzina odjazdu, dzięki czemu nie trzeba będzie czekać na przybycie autokaru,
  • przekazanie kierowcy listy adresów w celu określenia dokładnej trasy dowozu,  a także, w razie potrzeby, rozwiezienia gości.

Zaplanowanie przewozu z kościoła lub USC na salę weselną, a następnie, po uroczystości, np. do hotelu, to gest bardzo dobrze świadczący o nowożeńcach i ich zainteresowaniu potrzebami oraz komfortem zaproszonych gości. Dlatego też warto o tym pamiętać, gdyż zaniedbania w tej kwestii mogą pozostawić rysę na wspomnieniach dotyczących jednego  z najważniejszych dni w życiu.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz