Materiał Partnera

Auto po wypadku jak nowe? Czy to możliwe?

Auto po wypadku jak nowe? Czy to możliwe?

Życie bez samochodu nie jest proste. Nic dziwnego, że auta stały się tak powszechne i dziś prawie każdy z nas ma własny pojazd. Samochody znacząco ułatwiają  nam życie, a wiele osób spędza w nich każdego dnia długie godziny. Zależy nam, żeby auto były sprawne i zadbane. Niestety, wypadki i kolizje zdarzają się każdego dnia. Nawet niegroźna stłuczka może doprowadzić do poważnych szkód. Co wówczas możemy zrobić? Czy warto naprawiać samochód? Czy lepiej go zezłomować? Podpowiadamy.

Podejmij słuszną decyzję

Naprawa samochodu to często bardzo dobre rozwiązanie, jednak pamiętajmy, że musimy postawić na doświadczonych specjalistów, jeśli chcemy, żeby efekt był zadowalający. Nie warto decydować się na naprawę „po kosztach”. To tylko pozorne oszczędności – samochód zostanie doprowadzony do stanu używalności, ale tylko na krótką metę. Pamiętajmy, że naprawiony szybko i byle jak pojazd stanowi realne zagrożenie dla zdrowia i życia kierowcy oraz pasażerów. Poza tym znacząco traci na wartości. Naprawa aut powypadkowych zawsze powinna być wykonywana przez doświadczonych mechaników, którzy zadbają zarówno o naprawę podzespołów samochodu, jak i jego karoserię.Samochód jak nowy

Powypadkowa naprawa auta to zadanie dla profesjonalistów. Dlatego, jeśli zależy nam, żeby samochód funkcjonował bez zarzutu, a przy tym prezentował się, jak przed wypadkiem, musimy postawić na doświadczonych specjalistów. Decydując się na konkretny warsztat samochodowy, zwróćmy uwagę na jego renomę, doświadczenie w branży oraz zakres świadczonych usług. Ważne, żeby warsztat oferował:

  • profesjonalną naprawę blacharską uszkodzonych części,
  • wymianę części,
  • lakiernictwo,
  • malowanie pojazdu na dowolny kolor,
  • zabezpieczenie antykorozyjne,
  • bezpłatny samochód zastępczy

Wszystkie powyższe kryteria spełnia cieszący się zaufaniem kierowców warsztat samochodowy Monika Krystecka Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe w Warszawie. Firma zajmuje się również naprawą oświetlenia, sklejaniem szyb oraz awaryjnym otwieraniem samochodu.

Wszyscy chcemy, aby nasz samochód działał sprawnie i wyglądał atrakcyjnie. Pamiętajmy o regularnych kontrolach stanu technicznego pojazdu, a gdy samochód zostanie uszkodzony, udajmy się do sprawdzonego warsztatu samochodowego, który świadczy kompleksowe usługi. Ważne, żeby mechanicy zajęli się stanem technicznym pojazdu oraz jego wyglądem. Ponieważ przez pewien czas będziemy pozbawieni własnego środka transportu, dobrze, jeśli warsztat oferuje bezpłatne auto zastępcze – to znacząco ułatwi nam czas oczekiwania na naprawę pojazdu.

Opracowanie:
Warszawa, Świerszcza 36 lok. 2
tel. 508 890 360
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz