Artykuł sponsorowany

Artykuły BHP i środki ochrony osobistej z Kempimar

Artykuły BHP i środki ochrony osobistej z Kempimar
Każdy pracownik, który pracuje na stanowisku, gdzie ma kontakt z czynnikami szkodliwymi, musi mieć środki ochrony osobistej. Kaski, maski, czepki, odzież ochronna, rękawice czy buty robocze to najczęstsze elementy wyposażenia pracownika w firmach produkcyjnych. Pracodawca ma obowiązek zapewnić swoim pracownikom odpowiednie środki ochrony.

Artykuły BHP z dowozem do firmy

Wybierając firmę, z którą będziemy współpracować w zakresie, warto zwrócić uwagę na to czy dowozi ona zamówiony towar. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ nie trzeba już nikogo angażować w odbieranie i przywożenie artykułów. PHU Kempimar  Mariola Kempińska świadczy usługi dowozu bezpośrednio do firmy. W ich ofercie znajdują się ubrania ochronne, artykuły BHP, okulary ochronne, słuchawki, kaski. Pracownicy PHU Kempimar pomogą wybrać środki ochrony, które będą najlepsze dla pracowników w danej firmie.

Podstawowa odzież ochronna i BHP

W ofercie firmy Kempimar znajdują się artykuły BHP, które spełniają standardy bezpieczeństwa i jakości wymagane przez prawo. Kamizelki, kaski ochronne czy buty ze stalowym wzmocnieniem chroniącym palce, to niezbędne wyposażenie pracowników, np. na budowie. Oferta PHU Kempimar jest bardzo szeroka: rękawice robocze, okulary ochronne, spodnie robocze i fartuchy wykonane z odpornych na uszkodzenia materiałów, zapewnią pracownikom dobrą ochronę.

Artykuły BHP

Zaopatrzenie biur i zakładów pracy w certyfikowane artykuły BHP, również znajduje się w ofercie Kempimar. Poza tymi akcesoriami dostępne są także ręczniki papierowe, w pełni wyposażone apteczki, maseczki, rękawiczki jednorazowe, przyłbice, czepki oraz inne artykuły ochrony osobistej.

Sprzęt i artykuły PPOŻ

Instalacje PPOŻ, w które musi być wyposażona każda firma, to zespół urządzeń, które mają reagować natychmiast w momencie wystąpienia zagrożenia pożarowego. Podręczny sprzęt gaśniczy, który powinien znajdować się w widocznym miejscu, ma ułatwić rozpoczęcie akcji gaśniczej jeszcze przed przyjazdem odpowiednich służb. W ofercie Kempimar znajdują się gaśnice proszkowe, śniegowe, wodne, dzięki którym można gasić różne rodzaje pożarów. Oprócz gaśnic są dostępne także koce gaśnicze i gaśnice, które można przewozić.

Sprzęt i artykuły spawalnicze

Do sprzętu spawalniczego zaliczają się spawarki typu MMA lub TIG, automaty spawalnicze, przecinarki plazmowe oraz agregaty. W ofercie Kempimar znajduje się wysokiej jakości sprzęt spawalniczy, a także akcesoria ochronne dla spawaczy, takie jak okulary czy fartuchy ochronne, które zabezpieczą ich podczas pracy.

Opracowanie:
Pruszcz, pl. Poniatowskiego 3
tel. 506 080 204
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz