Materiał Partnera

Anna Gondek – tłumacz języków niderlandzkiego i niemieckiego

Anna Gondek – tłumacz języków niderlandzkiego i niemieckiego

Dobry tłumacz charakteryzuje się sumiennością, dokładnością, komunikatywnością i dobrą koncentracją. Wszystkie te cechy ma Anna Gondek tłumacz języków niderlandzkiego i niemieckiego. Skutecznie wykorzystuje je w swojej pracy, popartej wieloletnim doświadczeniem oraz doskonałą znajomością nie tylko samych języków, ale i kultury, gospodarki oraz zagadnień prawnych tych krajów.

Tłumacz zwykły i przysięgły

Anna Gondek prowadzi usługi tłumaczeń zwykłych oraz przysięgłych w zakresie trzech języków: niemieckiego i niderlandzkiego, który obejmuje holenderski i flamandzki.

Oferta jej biura tłumaczeń dotyczy przekładu dokumentów notarialnych, aktów ślubu i urodzenia, dyplomów i świadectw szkolnych, a także CV. Zajmuje się również tłumaczeniem dokumentów samochodowych.

Jako tłumacz przysięgły, Anna Gondek doskonale radzi sobie ze wszelkiego rodzaju dokumentacją finansową. Statuty, wyciągi z rejestrów handlowych, dokumentu z Urzędu Skarbowego, umowy oraz upoważnienia w języku niemieckim i języku niderlandzkim nie będą dla niej żadnym problemem.

Usługa tłumaczeń obejmuje obok tłumaczeń pisemnych również tłumaczenia ustne.

Doświadczenie i nieustanny rozwój

Anna Gondek doskonale zdaje sobie sprawę, że zawód tłumacza opiera się na nieustannym poszerzaniu wiedzy na temat języka i kultury, zarówno ojczystych, jak i obcych. Swoją pracę wykonuje już ponad trzydzieści lat, zaczęła bowiem w 1987 roku. Ma zatem za sobą wiele lat doświadczenia i kontaktów z rozmaitymi zagadnieniami, a które są w tej profesji nieocenione.

Stanowią też gwarancję, że wykonane przez nią tłumaczenia języka niemieckiego lub języka niderlandzkiego będą poprawne, staranne i zgodne z oczekiwaniami klienta. Dzięki doświadczeniu także czas realizacji zlecenia będzie krótki. Anna Gondek angażuje się w swoją pracę, poświęcając każdemu zleceniu swoją całkowitą uwagę i energię.

Język to i kultura to twory, które podlegają nieustannym zmianom. Dlatego tez, by należycie wykonywać swoje obowiązki, Anna Gondek również nieustannie poszerza swoją wiedzą, poznając nowe słownictwo i zgłębiając nowe zagadnienia. Dzięki temu jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Łatwy kontakt i zadowolenie klienta

Anna Gondek to osoba energiczna i komunikatywna, dzięki czemu współpraca z nią przebiega sprawnie i bezkonfliktowo. Klienci mogą przesłać materiały wymagające tłumaczenia języka niderlandzkiego lub niemieckiego drogą elektroniczną, lub dostarczyć je osobiście. Mając na względzie ich wygodę oraz potrzeby, Anna Gondek oferuje przygotowanie przekładu w postaci pliku tekstowego lub graficznego.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz