Materiał Partnera

Akcesoria mobilne - co warto dokupić do smartfona?

Akcesoria mobilne - co warto dokupić do smartfona?

Telefony komórkowe są uniwersalnymi narzędziami codziennego użytku. Smartfon nie służy bowiem jedynie do wykonywania połączeń. Umożliwia użytkownikowi znacznie więcej opcji, do których przydają się dodatkowe gadżety. Akcesoria do telefonów komórkowych wymienione w tym poradniku mogą okazać się doskonałym pomysłem na prezent. Sprawdź w jakie akcesoria do telefonów warto zainwestować.

Powerbank - źródło szybkiego ładowania

Bezpieczny telefon to taki, który jest nie tylko sprawny. Ważne jest również to, by posiadać dodatkowe źródło energii, aby w razie rozładowania móc ponownie naładować urządzenie. Powerbanki stanowią jeden z podstawowych gadżetów dostępnych w punktach sprzedaży akcesoriów do telefonów komórkowych. Wybierając odpowiedni powerbank warto zwrócić uwagę na ilość portów USB oraz na moc ładowania. Specjaliści polecają zakupić model z szybkim ładowaniem, ponieważ są z reguły dobrze wykonane i dobrze spełniają swoje zadanie.

Etui lub pokrowiec na telefon

Smartfony stają się coraz droższe, a co za tym idzie - trzeba je odpowiednio zabezpieczać. Dzięki temu urządzenie będzie mogło prawidłowo funkcjonować znacznie dłużej. Do tego celu przydatnym może okazać się pokrowiec lub etui na telefon. Wielu sprzedawców oferuje możliwość zakupu case’ów na telefon zarówno w wariantach zamykanych jak i klasycznych etui na telefon komórkowy. Oprócz tego, iż etui czy pokrowiec chronią telefon przed uszkodzeniami mechanicznymi, mogą nadać smartfonowi indywidualnego wyglądu. Jeśli case do smartfona ma być prezentem warto więc zadbać o wysoką estetykę danego pokrowca. Niektórzy sprzedawcy oferują możliwość stworzenia etui z własną grafiką, co może być doskonałym rozwiązaniem.

Organizer do kabli

Współcześnie każda osoba posiada w swoim domu wiele urządzeń, do których funkcjonowania potrzebne są kable. Dotyczy to nie tylko ładowarki do telefonu, ale również innych podobnych elementów. Jak podaje Jakub Mroziński z RS Accessories, coraz większą popularnością wśród klientów cieszą się wszelkiego rodzaju organizery do kabli. Te proste elementy pozwalają uporządkować akcesoria do telefonu, jak również inne kable w okolicy biurka. Organizer do kabli jest więc świetnym sposobem na szybkie i łatwe zgromadzenie tych przedmiotów w jednym miejscu.

Szkło ochronne na smartfona

Sprzedaży akcesoriów do telefonów, a szczególnie tych ochronnych towarzyszy z reguły szkło ochronne. Stanowi idealne dopełnienie do case’a czy etui. Dzięki zastosowaniu szkła hartowanego ekran telefonu będzie prezentował się jak nowy. Jednocześnie zostanie w odpowiedni sposób zabezpieczony przed uszkodzeniami mechanicznymi czy tymi wywołanymi przeciętnym użytkowaniem. Szkło hartowane jest najczęściej polecane w przypadku dowolnego typu smartfona. Warto też wiedzieć, że opłaca się wymieniać ochronną warstwę raz na kilka miesięcy. Dzięki temu można cieszyć się pięknym wyglądem telefonu bez konieczności kupowania nowego modelu.

Rękawiczki do obsługi smartfonów

Wbrew pozorom ta propozycja nie dotyczy wyłącznie kobiet. Specjalne rękawiczki wyposażone w odpowiednie końcówki w miejscach opuszków palców pozwalają na obsługę smartfona w chłodne dni. Rękawiczki mogą więc znacząco wpłynąć na jakość obsługi telefonu w niezbyt dogodnej temperaturze czy w niekorzystnych warunkach pogodowych.

Uchwyt samochodowy

Wiele osób korzysta z telefonu w formie systemu GPS. Znacznie łatwiej jest to robić w momencie, gdy posiada się odpowiedni uchwyt. Za jego pomocą urządzenie można przytwierdzić do szyby lub też kratki wentylacyjnej. To sprawia, że mapa będzie znacznie lepiej widoczna. Z uwagi na praktyczny aspekt tego gadżetu jest on coraz bardziej popularny. Punkty sprzedaży akcesoriów do telefonów komórkowych posiadają wiele rodzajów uchwytów samochodowych, które zwiększają komfort korzystania z mapy podczas jazdy samochodem.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz