Materiał Partnera

Agro-Complex – kompleksowa pomoc dla gospodarstw z całego kraju!

Agro-Complex – kompleksowa pomoc dla gospodarstw z całego kraju!

Planujesz przejąć rodzinne gospodarstwo? A może jesteś właścicielem dużego gospodarstwa, które nie funkcjonuje tak, jak tego oczekujesz? W obu sytuacjach polecamy skorzystać z usług Mariusza Twarowskiego – wykwalifikowanego doradcy, który doskonale zna się na efektywnym zarządzaniu gospodarstwem. Z naszego artykułu zapoznasz się z jego ofertą oraz poznasz zalety współpracy z doradcą rolnym! Zachęcamy do czytania.

Dlaczego warto skorzystać z usług doradcy rolnego?

Prowadzenie własnego gospodarstwa, czy to rodzinnego, czy też wielkoobszarowego – wymaga ciągłego aktualizowania wiedzy i dostosowywania się do rygorystycznych norm i przepisów. Zapracowani rolnicy nie mają czasu na szczegółowe wypełnianie wniosków, jak i przestrzeganie wszystkich przepisów – co negatywnie wpływa na funkcjonowanie gospodarstwa, a także może przyczynić się do problemów podczas kontroli inspektorów.

Pan Mariusz Twarowski doskonale wie, jak ciężką pracą jest zawód rolnika, dlatego też postanowił wspomóc młodych i zaawansowanych przedsiębiorców rolnych – udzielając im specjalistycznego wsparcia. Korzystając z usług Agro-Complex – firmy Pana Mariusza, możesz liczyć na:

  • doradztwo rolnośrodowiskowe – przygotowanie planu, kontrolowanie realizacji planu oraz wykonywanie planów nawozowych;
  • sporządzanie wniosków aplikacyjnych o dofinansowanie w ramach programu rozwoju obszarów wiejskich, takich jak: młody rolnik, renty strukturalne, modernizacja gospodarstw rolnych;
  • przygotowanie oceny gospodarstwa;
  • doradztwo ubezpieczeniowe;
  • złożenie wniosku o dopłatę do materiału siewnego.

Oferta dla klientów z całej Polski!

Siedziba mojej firmy mieści się w miejscowości Złotniki Kujawskie, jednak nie ograniczam się do świadczenia usług wyłącznie na terenie Kujaw. Jestem w stanie wspomóc gospodarstwa rodzinne i wielkoobszarowe działające na terenie całego kraju

– informuje Mariusz Twarowski, właściciel firmy Agro-Complex.

Klienci z okolic Kujaw mogą spotkać się z Panem Mariuszem osobiście – w jego siedzibie lub w swoim gospodarstwie. Z kolei osoby z dalszych obszarów mogą liczyć na fachową pomoc online! 

Opracowanie:
Złotniki Kujawskie, Akacjowa 19
tel. 503 072 872
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz