Artykuł sponsorowany

Adams – solidna i estetyczna stolarka otworowa

Adams – solidna i estetyczna stolarka otworowa

Wybór stolarki otworowej, a więc wszelkich okien oraz drzwi to nie tylko ważna, ale też trudna decyzja. W końcu elementy te mają pełnić funkcję zarówno praktyczną, jak i ozdobną. Dlatego warto skorzystać z usług firmy Adams, która przygotowała bogatą oraz różnorodną ofertę dostosowaną do wymagań klientów. Jakie opcje są dostępne na rynku? Czym kierować się wybierając stolarkę okienną?

Okna i parapety

Okna pełnią bardzo ważną rolę w każdym budynku. To przez nie do wnętrza dostaje się naturalne światło słoneczne, które nie tylko rozświetla, ale też ogrzewa pomieszczenie. Niestety z drugiej strony – przez nieszczelne lub źle zamontowane okna może uciekać sporo ciepła. Dlatego tak istotne jest wybranie produktów wysokiej jakości oraz skorzystanie z usług profesjonalnego montażu. Białostocka firma Adams ma do zaoferowania swoim klientom okna PCV, drewniane i aluminiowe w wielu różnych kolorach oraz wykończeniach. Dostępne są modele dwu-, trzy- i czteroszybowe, sześcio- i siedmiokomorowe, o grubościach ram od 70 do 94 mm oraz z wytrzymałych gatunków drewna. W asortymencie firmy znajdują się również parapety zewnętrzne oraz wewnętrzne, dzięki czemu można od razu stworzyć spójny zestaw z oknami.

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne

Równie istotnym elementem stolarki otworowej, którego nie może zabraknąć w domu czy innych lokalach, są oczywiście drzwi. Te zewnętrzne mają chronić przed wtargnięciem osób niepożądanych, a także zapewnić komfort cieplny. Dlatego muszą być solidne i odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Z myślą o tym firma Adams przygotowała szeroką ofert drzwi antywłamaniowych, stalowych, a nawet przeciwpożarowych. Natomiast drzwi wewnętrzne gwarantują prywatność, ale też stanowią istotny element aranżacji wnętrz. Stąd ich wybór jest jeszcze większy niż w przypadku drzwi zewnętrznych. Wśród propozycji firmy Adams znaleźć można m.in.:

  • drzwi drewniane,
  • drzwi płytowe,
  • drzwi panelowe,
  • drzwi przesuwne,
  • drzwi szklane.

Co więcej, oferowane drzwi dostępne są w wielu różnych stylach – zarówno tradycyjnym, jak i nowoczesnym oraz designerskim. To sprawia, że każdy bez problemu znajdzie odpowiedni model.

Rolety i moskitiery

Białostocka firma oprócz elementów stolarki otworowej zajmuje się także sprzedażą akcesoriów takich jak różnego rodzaju osłony okienne oraz moskitiery. W zależności od stylu wnętrz czy też okien klienci mogą wybrać: klasyczne rolety materiałowe, rzymskie oraz typu dzień-noc, żaluzje drewniane lub metalowe i plisy. Z kolei latem niezwykle praktycznym rozwiązaniem chroniącym przed komarami i innymi owadami są moskitiery. Wszelkie osłony mogą być przygotowane zgodnie z wymiarem okien.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz