Materiał Partnera

A-Tech – profesjonalny serwis RTV i AGD w Warszawie

A-Tech – profesjonalny serwis RTV i AGD w Warszawie

A-Tech jest autoryzowanym centrum serwisowym sprzętu elektronicznego, znajdującym się w Warszawie. W serwisie naprawimy zarówno drobną i skomplikowaną elektronikę, taką jak Smartfony , Tablety, Telewizory LCD - QLED czy laptopy, jak i duży sprzęt AGD, np. zmywarki czy pralki. W serwisie wykonamy zarówno naprawy gwarancyjne jak i pogwarancyjne sprzętu większości wiodących producentów a w szczególności Samsunga

Szybka i bezproblemowa naprawa sprzętu elektronicznego

Serwis A-Tech znajduje się przy ulicy Białostockiej 5 w Warszawie. Swoim klientom oferuje wysokiej jakości usługi. W centrum serwisowym naprawiamy różnego rodzaju elektronikę oraz sprzęt AGD. Firma posiada autoryzację firm takich jak  Samsung, Philips, Toshiba, Sharp, Orion, Otake, Lenco, Botti, Evolt, HB. Oznacza to, że na miejscu dokonamy zarówno napraw pogwarancyjnych, jak i takich wykonywanych w ramach gwarancji sprzętu. Serwis dzięki wysokiej jakości usług oferowanych w atrakcyjnych cenach cieszy się dobrą opinią wśród klientów, którzy cenią sobie fachowość i szybki czas realizacji zleceń.

Naprawa różnego rodzaju sprzętów AGD i RTV

W warszawskim serwisie naprawiają różnego rodzaju sprzęty. Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz dużą wiedzę z zakresu serwisowania telewizorów, kin domowych, monitorów oraz sprzętu audio. Również komputery i laptopy nie stanowią problemu dla fachowców pracujących w A-tech. Są oni członkami Sieci Serwisowej Quadra-net, której zadaniem jest dostarczanie najwyższej jakości usług naprawy sprzętu RTV i AGD. Przez wiele lat pracy pracownicy warszawskiego serwisu zdobyli duże doświadczenie, które pozwala na szybką i profesjonalną naprawę urządzeń różnego rodzaju urządzeń.

Obsługa gwarancyjna największych sieci w Polsce

W ramach różnego rodzaju rozszerzonych gwarancji warszawski serwis obsługuje największe sieci sprzedające RTV i AGD. Na przykład dla holdingu Media Saturn świadczy obsługę Gwarancji Plus. W zakresie napraw serwisowych obsługują takie sklepy jak: EURO-NET, Media Markt, NEO-NET, Selgros, Auchan, Carefour. Współpracujemy również z największymi firmami ubezpieczeniowymi: PZU, WARTA , Moundial Assistance, Europe Assistance, Link4, SPB.

Serwis warty uwagi

A-Tech jest zdecydowanie serwisem wartym uwagi. Poszukując miejsca w którym naprawimy swój uszkodzony sprzęt, najlepiej jest wybierać miejsca pewne, a takim właśnie jest warszawski serwis. Doświadczenie, duża wiedza oraz nowoczesne technologie i szybie terminy realizacji oferowane przez warszawski serwis, stawiają go na czele warszawskich punktów serwisowych.

Opracowanie:
Warszawa, Białostocka 5
tel. 608 320 147
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz