Materiał Partnera

5 wskazówek, jak wybrać idealną salę weselną

5 wskazówek, jak wybrać idealną salę weselną

Ślub to wyjątkowo ważne wydarzenie, nic więc dziwnego, że przygotowania do ceremonii rozpoczynamy zwykle wiele miesięcy przed datą złożenia przysięgi. Chcemy, aby ten dzień był piękny i niezapomniany. Szczególnie istotna jest sala weselna, która powinna spełniać wymagania nowożeńców. Czym się kierować wybierając salę weselną? Na co zwrócić uwagę? Poznaj 5 cennych wskazówek, dzięki którym znajdziesz miejsce idealne!

Odpowiednia wielkość i estetyka sali

Sala weselna powinna bez trudu pomieścić wszystkich gości. Ważne, żeby była przestronna i zapewniała wszystkim swobodę poruszania się. Wybierając salę, warto zwrócić uwagę także na część przeznaczoną do tańca – czy zapewni beztroską zabawę wszystkim gościom? Kolejna ważna sprawa to estetyka – każda para młoda chce, żeby sala była zaaranżowana gustownie i elegancko. Dlatego wybierzmy miejsce, które nawet bez dekoracji wygląda atrakcyjnie i pięknie! Wyjątkową salę weselną znajdziemy w Hotelu Madelaine w Lwówku Śląskim, województwie dolnośląskim. Hotel dysponuje przestronną, urządzoną ze smakiem salą weselną, mieszczącą aż 150 gości.

Wyśmienita kuchnia i profesjonalna obsługa

Każda para młoda chce, żeby goście weselni dobrze wspominali weselne przyjęcie. Aby tak się stało, niezbędna jest miła i życzliwa obsługa oraz smaczna kuchnia! Dlatego warto wybrać miejsce, które serwuje świeże, pyszne dania, cieszące się uznaniem gości. Wybierając salę weselną, zawsze zwracajmy uwagę na to, czy jedzenie jest smaczne, a obsługa kelnerska pomocna i uśmiechnięta.

Pokoje hotelowe

Miejsca noclegowe są bardzo przydatne, zwłaszcza jeśli nasi goście przyjeżdżają z daleka. Pokój hotelowy jest istotny także dla pary młodej. Dlatego upewnijmy się, że wybrane przez nas miejsce dysponuje pokojami z łazienkami i sprawdźmy ich standard. Pokoje powinny być eleganckie, atrakcyjnie zaaranżowane i komfortowe.

Piękne otoczenie

Sala weselna jest bardzo ważna, ale warto zadbać także o otoczenie – w końcu goście weselni chętnie wychodzą na zewnątrz, żeby odetchnąć, a atrakcyjne otoczenie to także idealne miejsce do weselnych zdjęć. Dlatego warto wybrać hotel, który otoczony jest zielenią.

Pomoc w organizacji wesela

Para młoda ma na głowie mnóstwo ważnych spraw. Dlatego warto postawić na hotel, który odciąży nas nieco w przygotowaniach do ślubu. Wybierzmy miejsce, w którym otrzymamy profesjonalną pomoc w zakresie zorganizowania fotografa, kamerzysty, florysty, samochodu ślubnego, oprawy muzycznej, a nawet transportu dla gości.

Sala weselna powinna spełniać szereg wymagań. Ważna jest zarówno jej wielkość, jak i styl, w jakim została zaaranżowana. Decydując się na miejsce, w którym zorganizujemy przyjęcie weselne, zwróćmy uwagę także na menu, obsługę kelnerską, otoczenie sali oraz możliwość wynajęcia pokoi dla pary młodej i gości weselnych.

Opracowanie:
Lwówek Śląski, Henryka Brodatego 2
tel. 501 069 420
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz