Materiał Partnera

5 sposobów na niebanalną stylizację paznokci – najnowsze trendy w manicure

5 sposobów na niebanalną stylizację paznokci – najnowsze trendy w manicure

Manicure jednokolorowy to klasyka – zawsze wygląda estetycznie i kobieco, ale nowoczesne trendy w stylizacji paznokci oferują nam znacznie więcej. Wzorki na paznokciach mogą być prawdziwie unikalne, dzięki czemu nasz manicure będzie jedyny w swoim rodzaju. Warto udać się do profesjonalnego salonu kosmetycznego i wypróbować popularne nowinki. Stylistka paznokci pomoże nam osiągnąć oryginalny i modny efekt.

Liczy się kolor, liczy się wzór: manicure z fantazją

Pierwszym modnym trendem jest Blank Space Nails. Na czym on polega? Na płytkę paznokcia nakłada się bezbarwną lub cielistą bazę, która następnie dekorowana jest fantazyjnymi wzorkami. Rysunki te są zwykle asymetryczne lub inne na każdym paznokciu – jak gdyby namalowane przypadkowo. Zalety? Jest dużo bardziej subtelny niż jednolity kolor na całym paznokciu i nie mamy problemu z rzucającym się w oczy odrostem.

Drugi popularny rodzaj manicure to malowanie dwukolorowe. Odnosi się to zarówno do klasycznego frencha, który wrócił do łask, ale i dużo bardziej nowoczesnych wzorów. Dwa kolory lakieru możemy połączyć tworząc geometryczne kształty, ale także malując kontrastowym kolorem obwódkę paznokcia, jego końcówkę lub podstawę. Trzeci modny trend nazywa się Pearl Nails. Chociaż perłowe lakiery były kiedyś uważane za staroświeckie, teraz się to zmieniło. Nowoczesne lakiery do paznokci pozwalają osiągnąć wyjątkowy połysk, który możemy dodatkowo wzmocnić stosując perłowy pyłek czy brokat.

Efekty specjalne czyli nowoczesne metody stylizacji paznokci

Niezwykle popularny jest ostatnio manicure trójwymiarowy, a więc z nakładaniem ozdób na warstwę lakieru. Hitem są cyrkonie, które teraz nosimy nie tylko do wieczorowych stylizacji. Aplikację można wykonać także z drobnych perełek i innych biżuteryjnych elementów. Brokat niezmiennie jest w modzie, a nowością są kamyczki imitujące kamienie szlachetne. Takie ozdoby tworzą nie tylko ciekawe efekty kolorystyczne, ale dodatkowo pięknie odbijają światło i nadają paznokciom interesującą fakturę.

Piąty królujący ostatnio w stylizacji paznokci trend to tzw. Jelly Nails. Są to sztuczne paznokcie imitujące efekt kolorowego szkła czy plastiku. Mogą być przejrzyste, z zatopionymi w nich ozdobami, lub kolorowe. To bez wątpienia propozycja dla kobiet odważnych. Nie zapominajmy jednak, że piękne dłonie to przede wszystkim zadbane dłonie. Zanim pomyślimy o efektownej stylizacji paznokci, skorzystajmy z zabiegów na dłonie czy przedłużania. FHU KROL to miejsce, w którym wykonujemy zarówno klasyczny jak i fantazyjny manicure, a także zabiegi pielęgnacyjne na dłonie. Nasze stylistki paznokci znają najnowsze trendy i profesjonalnie ozdobią Twoje paznokcie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego gabinetu kosmetycznego.

Opracowanie:
Ciosaniec 147B
tel. 607 301 675
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz