Materiał Partnera

3 najlepsze atrakcje na wesele!

3 najlepsze atrakcje na wesele!

Wesele to ważne wydarzenie w życiu każdej zakochanej pary. Nic dziwnego, że ślub i wesele zaczynamy planować wiele miesięcy przed datą uroczystości. Istotne jest oczywiście miejsce, w którym odbędzie się przyjęcie weselne, suknia panny młodej, menu i tort. Jednak aby ten wyjątkowy dzień stał się niezapomniany zarówno dla pary młodej, jak i gości, warto zadbać także o weselne atrakcyjne. Przedstawiamy 3 propozycje, dzięki którym Wasze wesele będzie wyjątkowe!

1. Fotolustro lub fotobudka

Zarówno fotolustro, jak i fotobudka to doskonały pomysł na uatrakcyjnienie weselnego przyjęcia. Niezależnie od tego, czy postawimy na tradycyjną fotobudkę, czy nowoczesne fotolustro możemy mieć pewność, że zapewnimy gościom weselnym wspaniałą zabawę, a sobie – piękne wspomnienia. Zabawa polega na wykonywaniu serii zdjęć, przy wykorzystaniu zabawnych gadżetów. Świetnie sprawdzają się tabliczki z zabawnymi napisami, okulary i peruki. Zdjęcia są natychmiast drukowane i stanowią fenomenalną pamiątkę z imprezy! Czym różni się fotolustro od fotobudki? Fotolustro prezentuje się bardziej elegancko, dlatego wspaniale prezentuje się nawet na wyjątkowo wytwornych i uroczystych przyjęciach. Duże, dotykowe lustro może sfotografować nawet dwanaście osób jednocześnie! Zdjęcia są wysokiej jakości i można się nimi cieszyć niemalże od razu! Zarówno fotolustro, jak i fotobudkę w swojej ofercie posiada ciesząca się zaufaniem par młodych firma Forfun z Konopisk, w województwie śląskim.

2. Bańki mydlane

Marzycie o romantycznym ślubie? Chcecie, żeby Wasz pierwszy taniec był niezapomniany i zyskał wyjątkową, nastrojową oprawę?  Bańki mydlane to atrakcja, która z pewnością Was zachwyci! Bańki mydlane tworzą wspaniałą atmosferę i fantastycznie wyglądają na zdjęciach. Można je wypuścić nie tylko podczas pierwszego tańca, ale również po opuszczeniu kościoła, urzędu stanu cywilnego lub w innym, dowolnym momencie wesela. Pamiętajmy, żeby tego typu atrakcję zamówić w firmie, która dysponuje profesjonalnymi wytwornicami bezprzewodowymi, które nie są uzależnione od dostępu do źródła prądu. Dzięki temu romantycznymi bańkami możemy cieszyć się w dowolnie wybranym miejscu.

3. Taniec w chmurach

Jeśli nie chcecie tańczyć wśród mydlanych baniek, być może zachwyci Was „taniec w chmurach”? Na to rozwiązanie decyduje się coraz więcej par! Unoszący się nad parkietem tzw. ciężki dym oczaruje gości i wprowadzi tajemniczą i nostalgiczną atmosferę. Dym jest zupełnie bezwonny i nie pozostawia śladów ani na ubraniach, ani na podłodze, za to wspaniale prezentuje się na zdjęciach!

Fotobudka na wesele, romantyczne bańki i tajemniczy dym to wspaniałe pomysły, dzięki którym Wasze przyjęcie będzie niezapomniane nie tylko dla Was, ale i dla wszystkich gości.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz