Artykuł sponsorowany

Gotowanie obiadów bywa przyjemnością, ale dochodzi do tego robienie zakupów i zmywanie, więc jest to czasochłonne zajęcie. Z powodu nadmiaru obowiązków, gospodynie oraz gospodarze domu decydują się na zamawianie zestawu dań na cały dzień od Ananasek Catering. Starannie dobrane produkty są receptą na smaczny i zdrowy posiłek, który zostaje dostarczony na czas.

Dlaczego warto zamówić dietę pudełkową w Ananasek Catering?

Obiady na telefon są dziś bardzo popularne, ponieważ jest to wygodna opcja. Aktualne menu zawsze znajduje się na stronie internetowej, więc można się z nim zapoznać. Następnie wystarczy złożyć zamówienie drogą telefoniczną lub mailową i posiłki zostaną dostarczone do domu. Odchodzi więc wymyślanie dań, robienie zakupów i gotowanie. Po powrocie z pracy nikt nie ma ochoty na przygotowywanie potraw, a z drugiej strony, potrzeba czasu, by zrobić coś nawet coś na szybko. Zaoszczędzony czas można wykorzystać na wspólny czas z rodziną lub rozwój zainteresowań.

Posiłki przyrządzane są przygotowane są świeże, różnorodne i zbilansowane. Dieta pudełkowa jest bardzo wygodna ponieważ można ją ze sobą zabrać, a posiłki w pojemnikach można odgrzać w mikrofali.  Dostawy odbywają się dzień przed spożyciem w godzinach od godziny 16 do 3 w nocy.

– mówi ekspert z Ananasek Catering. Kucharz codziennie gotuje obiady, więc są zawsze świeże, zdrowe i przygotowywane ze sprawdzonych, starannie dobranych produktów. Warto pamiętać, że spożywanie chociaż jednego ciepłego posiłku w ciągu dnia jest wskazane dla organizmu.

Jakie zalety ma catering?

Podstawą zdrowia jest prawidłowe odżywianie. Niestety niewiele osób w obecnej dobie przestrzega stałych godzin spożywania posiłków. To skutkuje problemami z jelitami i żołądkiem, bo organizmu nie da się oszukać. Catering od firmy Ananasek Catering to dania dostarczane bezkontaktowo do domu, pomagają jeść regularnie. W ten sposób nie tylko oszczędza się na czas na zakup produktów i przyrządzanie posiłków oraz na sprzątanie. Z tej formy korzystają także osoby, które nie mają pomysłów na urozmaicenie swojej diety poprzez wymyślanie potraw albo nie mają zamiłowania do gotowania. Proponowane dania to kompletny zestaw na cały dzień, od śniadania, przez obiad, zupę, po kolację, można również dobrać koktajl.

Opracowanie:
Bojano, Wybickiego 18
tel. 577 347 247
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz